Zakup torby podręcznej

Odkąd dostałem pracę w korporacji, obowiązuje mnie określony dress code. Często wyjeżdżam w delegacje, dlatego pomyślałem, że mój bagaż powinien pasować do moich eleganckich strojów. Nie mogłem przecież podróżować z torbą sportową. Dlatego też przy okazji następnej premii, stwierdziłem, że zakupię sobie równie elegancką co moje garnitury, podręczną torbę, która będzie moją wizytówką.

Kupno pięknej podręcznej torby

torba podręcznaOstatnio dopiąłem przed czasem bardzo ważny dla firmy projekt. Przełożeni byli ze mnie niezwykle zadowoleni. Czułem w kościach, że mnie za to odpowiednio wynagrodzą. Jako że od dłuższego czasu jestem estetą jeśli chodzi o strój, postanowiłem potencjalną premię przeznaczyć na kolejny element garderoby. Wiedziałem o zbliżającej się delegacji. Jako fan klasycznej męskiej elegancji nie mogłem wybrać się na nią ze sportową torbą, z którą chodzę na siłownię. Byłoby to niedorzeczne i wyglądałoby to nieco kuriozalnie. Dlatego też kiedy moja premia w postaci dodatkowych pieniędzy pojawiła się na koncie, stwierdziłem że nie mam na co czekać. Obiektem mojego zainteresowania stała się piękna torba podręczna. Już od dłuższego czasu była ona jednym z moich marzeń. Jestem typem człowieka, który uważa, że marzenia są po to, by je realizować. Wobec tego pojechałem do sklepu, w którym znajdowała się ta torba i po prostu ją kupiłem. Nie mogłem doczekać się wręcz kolejnej delegacji!

Kiedy ostatnio wróciłem ze swojej delegacji zagranicznej, byłam bardzo zadowolony z niedawno zakupionej torby. Nie dość, że prezentowała się ona wręcz doskonale, to była bardzo pakowna. Uwielbiam przedmioty, które łączą funkcjonalność i piękny desing. Chciałbym, by powstawało ich coraz więcej, aby mógł się nimi swobodnie otaczać. Jestem pełny nadziei, że tak się stanie.

O autorze: Bartek