Zakup rowerku marki Little Tikes

Kiedy zostałam matką chrzestną dziecka mojej starszej siostry poczułam się wyróżniona i doceniona. To była swego rodzaju nobilitacja. Zawsze byłyśmy ze sobą mocno związane, całe dzieciństwo spędziłyśmy razem, więc jej prośba o objęcie specjalną opieką jej córki spotkała się z wielkim entuzjazmem z mojej strony.

Kupiłam chrześniaczce rowerek Little Tikes

rowerki little tikesKiedy zbliżały się pierwsze urodziny małej Blanki, nie miałam jednak pojęcia co jej kupić. Chciałam, żeby to był wyjątkowy prezent, ale nie miałam nigdy specjalnej styczności z dziećmi w tym wieku i nie wiedziałam, co może się jej spodobać. O pomoc zwróciłam się do swojej mamy, do moich przyjaciółek-matek i dodatkowo przeglądałam internet. Wszystkie pytane kobiety zgodnie odpowiedziały, że super prezentem dla takiego dziecka jest zakup rowerka. Pozwala on spędzać aktywnie czas, wspomaga rozwój koordynacji ruchowej, angażuje we wspólną zabawę dziecko i rodzica, a ponadto wiele dzieci wprost uwielbia tego rodzaju zabawę. Przeglądając internet w poszukiwaniu najlepszej możliwej opcji, znalazłam sklep oferujący genialne rowerki little tikes. Największym atutem tych rowerków jest fakt, że mogą one służyć dziecku przez dłuższy czas – mają opcję 4 faz, które odpowiednio przypisywane są konkretnemu okresowi w życiu dziecka. Rowerek tej firmy posiada stabilny uchwyt produktu, który służy zarówno do sterowania rowerkiem, jak i zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszym. Wraz z wiekiem rączkę można regulować albo odłączać. To co mnie szczególnie zauroczyło w przedstawionej ofercie to fakt, że rowerki mają wiele funkcjonalnych gadżetów stworzonych specjalnie z myślą o dziecku i rodzicu. Nad siedzeniem dziecka rozciąga się materiał stworzony na wzór baldachimu, który ma chronić dziecko przed szkodliwymi czynnikami UV. Przy rowerku znajduje się również miejsce na torbę i butelkę, co jest niezwykle potrzebne przy opiece nad dzieckiem.
Wiem, że opieka nad dzieckiem to trudna praca, ale wiem też, że prezent ode mnie znacznie usprawnił mojej siostrze zajmowanie się córką. Blanka była tak zachwycona prezentem, że nie chciała schodzić w rowerku i potrafiła przesiedzieć w nim cały dzień.

O autorze: Aleksandra