Wykonanie manicure hybrydowego w domu

Makijaż hybrydowy niewiele różni się od tradycyjnego. Paznokcie są jednak błyszczące, odporna na zadrapania i rozdwajanie przez długi czas. Można go wykonać w domu, jednak należy wiedzieć jak to zrobić, aby nie zniszczyć sobie paznokci.

Jak wykonać manicure hybrydowy w domu?

Trwały manicure hybrydowy w Poznaniu jest trwały manicure hybrydowy w Poznaniuobecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów. Swoją popularność  zawdzięcza trwałości. Dobrze wykonany utrzyma się na paznokciach przez wiele tygodni. Daje również gwarancję, że nasze paznokcie pozostaną w dobrym stanie przez długi okres czasu. Można go wykonać w profesjonalnym salonie kosmetycznym albo we własnym domu, ponieważ lakiery i akcesoria są ogólnodostępne a koszt takiego manicure jest niewielki. Do jego wykonania będzie nam potrzebnych kilka rzeczy: pilniczek, baza hybrydy, lampa UV, oliwa do skórek, wybrany kolor hybrydy oraz odtłuszczacz. Najpierw musimy zacząć od opiłowania paznokci. Następnie musimy usunąć skórki, aby zmatowić płytkę paznokcia. Kolejnym krokiem jest odtłuszczanie i nałożenie bazy, którą utwardzamy w lampie. Następnie nakładamy warstwę lakieru i znowu utwardzamy ją w lampie a następnie nakładamy lakier nawierzchniowy. Ostatnim krokiem jest przemycie ostatniej warstwy odtłuszczaczem. Makijaż powinien utrzymać się przez około dwa a nawet cztery tygodnie. Jeśli chcemy zdjąć manicure wystarczy lekko spiłować pierwszą warstwę a następnie namoczony wacik w płynie do usuwania hybrydy nakładamy na paznokcie i owijamy folią aluminiową. Po kilkunastu minutach ściągamy folię i delikatnie zdejmujemy lakier.

Jeśli boimy się, że coś możemy źle zrobić warto udać się do profesjonalnej kosmetyczki, która dzięki swojemu doświadczeniu wykona nam idealny manicure. Zanim jednak skorzystamy z jej usług sprawdźmy opinię klientów na temat salonu.

O autorze: Andrzejek