Wybieram zabawki w sklepie internetowym

Pracuję w firmie, która bardzo dba o dzieciaki z pobliskiego domu dziecka. Nasz prezent co święta zleca mi zakup zabawek dla dzieciaków. Teraz zbliżał się dzień dziecka i już zaczęłam przeglądać różne oferty, ażeby znaleźć coś ciekawego.

Dzieci były zadowolone z zabawek ze sklepu internetowego

internetowy sklep z zabawkamiKiedyś moja siostra poleciła mi bardzo tani internetowy sklep z zabawkami, w którym zawsze kupuje Adasiowi prezenty. Stwierdziłam, że jak kupię taniej zabawki to będzie ich więcej. Zawsze mam przeznaczoną konkretną pulę pieniędzy, które są przeznaczane na ten cel. Odwiedziłam od razu ten internetowy sklep z zabawkami i sprawdziłam dokładnie ich ofertę. Ceny rzeczywiście były bardzo niskie co mnie zadowalało. Od razu poszłam do prezesa, ażeby przedstawić mu swoją propozycję. Ceny były nieco niższe, ale dzięki takim oszczędnościom kupimy kilkanaście zabawek więcej. Dla dzieciaków to już spora różnica. Szef dał mi przyzwolenie i od razu zaczęłam składać zamówienie. Od właścicielki ośrodka dokładnie wiem jakie zabawki kupić dla maluchów i tylko konkretnych poszukiwałam. Na szczęście ten internetowy sklep z zabawkami ma bardzo bogatą ofertę i znalazłam wszystko czego szukałam. Zamówienie będzie dostarczone w ciągu dwóch dni roboczych. Dostawę poprosiłam na adres naszej firmy, ponieważ zawsze nasi pracownicy jadą do domu dziecka, ażeby przekazać podarunki. Dzieciaki wtedy wiedzą, że te zabawki są od nas. Dokupiłam też trochę słodyczy w sklepie na miejscu, bo dzieciaki uwielbiają łakocie. Na pewno będą zadowolone.

W dniu dziecka pojechałam razem z pracownikami do domu dziecka, ażeby przekazać zakupione zabawki. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone i od razu zaczęły wszystko rozpakowywać. To najpiękniejszy widok jaki w życiu widziałam.

O autorze: Daria