producent oświetlenia LED

Własna firma z oświetleniem LED

Planuję otworzyć firmę. Mam w tym spore spore doświadczenie. Przez ostatnie dwanaście lat pracowałam jako kierowniczka na magazynie. Do moich obowiązków należało zamawianie towaru i dbanie o prawidłowa wysyłkę.

Profesjonalny producent oświetlenia LED i moje plany

producent oświetlenia LEDProducent, dla którego pracowałam był najlepszym pracodawcą jakiego miałam do tej pory. Producent oświetlenie led dba o swoich pracowników. Zawsze mieliśmy paczki na święta i dofinansowania do wakacji. Jednak postanowiłam, że to już jest ten czas kiedy należy pomyśleć o swojej przyszłości. Znam rynek. Wiem jak producent działał na rynku. Producent u którego pracowałam to główny importer oświetlenia led. Rynek lokalny już opanowaliśmy i od pięciu lat współpracujemy z zagranicą. Nie sądziłam, ze zagraniczni klienci będą tak zainteresowani naszym towarem. Pracy na magazynie było dużo więcej. Musiałam zatrudnić dodatkowe osoby do pracy bo moi pracownicy nie wyrabiali się z praca i musieli robić dużo nadgodzin. Nasze żarówki led są polecane przez specjalistów. Było wiele testów przeprowadzanych na naszym towarze i mamy dobre wyniki. Jesteśmy najlepsi w naszej branży. Taśmy led są bardzo wydajne i wytrzymałe. Zasilacze led są ekonomiczne. Kiedy nasze produkty są stosowane klienci sporo oszczędzają bo płaca mniej za rachunki. Profesjonalny producent oświetlenia led na początku chciał mnie zatrzymać kiedy dowiedział się o moich planach. Ja jednak byłam nie ugięta. Udało nam się porozumieć. Otwieram sklepik w przyszłym miesiącu. Będę kupowała towary od producenta. Dostałam dobra propozycje cenową.

Zdecydowałam się na współprace bo mam pewność, że towary są najwyższej jakości. Zależy mi żeby mój sklep miał dużo klientów. Żeby tak było trzeba zaoferować klientom towar najwyższej jakości. Będę tęskniła za ekipą ale mamy utrzymywać kontakt.

O autorze: Franciszka