Urlop w winnicy

Muszę przyznać, że uwielbiam wino. Jestem na swój sposób koneserką. Oczywiście w moim wydaniu ma to działanie prozdrowotne, ponieważ lampka wina pozwala nie tylko się odprężyć, ale również reguluje ciśnienie oraz wspomaga produkcję krwinek czerwonych (oczywiście tyczy się to tylko wina czerwonego). Z tego właśnie względu zdecydowałam się na urlop w winnicy.

Najlepsze noclegi na terenie jednej z polskich winnic

winnica noclegiGdy szukałam odpowiedniej oferty, korzystałam z pomocy internetu. Kiedy wpisałam w wyszukiwarkę frazę: winnica noclegi znalazłam wspaniałe miejsce, które natychmiast zapragnęłam odwiedzić. Była to jedna z polskich winnic, usytuowana w bardzo malowniczym miejscu. Dodatkowo noclegi były dostępne w przystępnych cenach, w związku z czym zdecydowałam się skorzystać z oferty. Winnica była zachwycająca. Pokoje same w sobie były bardzo komfortowe, jednak to aura winorośli sprawiała, że czułam się wspaniale. Praktycznie każdego dnia spacerowałam po posiadłości, obserwując w jaki sposób hoduje się winne owoce. Dodatkowo mogłam uczestniczyć w praktycznie wszystkich etapach produkcji wina, dzięki czemu jeszcze więcej wiem o tym szlachetnym trunku. Jestem bardzo zadowolona, zarówno z komfortu, jak i z atmosfery panującej w tym klimatycznym miejscu. Był to doskonały sposób, aby się wyciszyć i odnaleźć wewnętrzną harmonię. Obsługa była bardzo sympatyczna, dzięki czemu czułam się swobodnie i przyjemnie.

Decydując się na wybór miejsca, w którym spędzę urlop, chciałam odwiedzić winnicę. Jak się okazało, istnieje nawet możliwość noclegów w winnicy, dzięki czemu mogłam doskonale poznać posiadłość i przechadzać się pomiędzy winoroślą. Jestem bardzo zadowolona z urlopu i myślę, że każdy powinien coś takiego przeżyć przynajmniej raz, serdecznie polecam.

O autorze: Tamara