Trwałe przedłużanie paznokci

Zadbane paznokcie to podstawa. Na szczęście teraz są sposoby na to, by cieszyć się pięknymi, trwałymi i zadbanymi paznokciami. Jak to zrobić? Rozwiązaniem jest manicure hybrydowy, dzięki któremu możemy zapomnieć o codziennym malowaniu paznokci. Dzięki nim możemy również wykonać przedłużanie paznokci. To idealne rozwiązanie dla tych, których naturalne paznokcie są kruche i łamliwe, trudne w zapuszczeniu.

Kilka słów o trwałym przedłużaniu paznokci

semilac extend base przedłużanie paznokciJak już wiemy, manicure hybrydowy to wspaniałe rozwiązanie, które ma wiele zalet. Wymieńmy kilka najważniejszych z nich. Po pierwsze, jego najbardziej znaczącą zaletą jest trwałość manicure’u hybrydowego. Prawidłowo wykonany manicure jest w stanie wytrzymać nawet do 4 tygodni. Oczywiście wiele zależy od umiejętności osoby wykonującej manicure i jakości użytych do jego wykonania produktów. Inną zaletą manicure’u hybrydowego jest możliwość zapuszczenia paznokci, gdyż utwardzony lakier działa jak tarcza chroniąca przed pękaniem i łamaniem się paznokci. W razie potrzeby możemy przedłużyć nasze naturalne paznokcie. A jeśli chodzi o Semilac extend base przedłużanie paznokci jest bardzo łatwe, gdy wykorzystamy właśnie tej produkt. Zaletą przedłużanych paznokci metodą hybrydową jest to, że wyglądają one naturalnie, w przeciwieństwie do niegdyś przyklejanych tipsów, na których wykonywano manicure. A jakie jeszcze zalety ma manicure hybrydowy? Na pewno nie możemy zapomnieć o tym, jak estetycznie prezentują się paznokcie pomalowane lakierami hybrydowymi i utwardzonymi pod lampą UV.

Jak widzimy, istnieje naprawdę wiele zalet, jakie posiada manicure hybrydowy. Te najbardziej podstawowe to oczywiście wyjątkowa trwałość i estetyka wykonania. Bardzo istotne dla wielu amatorów tej metody malowania paznokci jest hybrydowe przedłużanie paznokci. To bardzo ważne dla tych kobiet, które borykają się z bardzo słabymi, rozwarstwiającymi paznokciami.

O autorze: Piotr