Trafiłem na atrakcyjną ofertę z drzwiami

 

U nas w okolicy mieszkało wiele rodzin i w zasadzie większość z nich znałem. Ja byłem zawsze życzliwym człowiekiem i często pomagałem sąsiadom. Dzięki temu miałem z każdym poprawne relacje a w okolicy domów jednorodzinnych to było przydatne.

Montaż nowych drzwi w domu jednorodzinnym

niedrogie drzwi z montażem katowiceJeden z sąsiadów przyszedł do mnie pewnego dnia z informacją, że znalazł firmę, która sprzedawała niedrogie drzwi z montażem katowice i pytał czy jestem zainteresowany. Kiedyś mu nadmieniałem, że chciałem wymienić drzwi w domu, ale to było jakiś czas temu. Natłok obowiązków nie pozwolił mi na zajęcie się tematem. Informacja od sąsiada wydała mi się interesująca i wypytałem go o więcej szczegółów. Jechał po drzwi dla siebie i zabrałem się razem z nim. Sąsiad miał dość duży samochód i miałem przy okazji transport drzwi. W firmie, do której przyjechaliśmy było sporo klientów co nie było zaskakujące, ponieważ ceny, które oferowali za tak dobre drzwi wraz z montażem była na prawdę niska. Wybrałem sobie drzwi w kolorze mahoniowym, żeby pasowały do reszty. Moje stare drzwi były w takim samym kolorze. Z sąsiadem umówiliśmy się na montaż w tym samym terminie i przyjechał do nas pracownik, który montował drzwi u nas obu. Najpierw pojawił się u sąsiada a dopiero później u mnie. Jak sąsiad miał montowane drzwi to do niego przyszedłem, żeby się wszystkiemu przyjrzeć. Pracownik był bardzo profesjonalny i cieszyłem się, że również u mnie wymieniał drzwi. Stare zaniosłem do piwnicy, bo nie miałem co z nimi zrobić.

Po wymianie drzwi w domu było o wiele cieplej. Moje stare drzwi już nie były takie szczelnie po tylu latach i do domu wpadało sporo zimnego powietrza. Od kiedy zainwestowałem w nowe drzwi to w domu było o wiele cieplej i przyjemniej. Zwłaszcza zimą.

 

O autorze: Daria