Sprawny trening szybkościowy

Specjalizowałem się jako trener personalny, jednak nie taki dla osób, które uczęszczają na siłownię, ale bardziej dla dzieci, które zainteresowane są graniem w piłkę nożną. Dzieci przede wszystkim potrzebowały odpowiedniego treningu szybkościowego, aby mogły z powodzeniem wytrzymać cały mecz na boisku, ale także zrealizować wszystkie założone cele przez trenera.

Trening przystosowany dla dzieci

trening szybkościowy piłka nożna dla dzieciDzięki temu, że posiadałem z dnia na dzień coraz większe doświadczenie zapisywały się do mnie nawet całe grupy osób, które zainteresowane były zapisaniem swoich dzieci właśnie na takie profesjonalne szkolenie. Szkolenia przeprowadzałem na swoim boisku, które było idealnie przystosowane do tego, aby zarówno przeprowadzić trening szybkościowy, ale także pograć sobie w piłkę pod okiem doświadczonego trenera. Trening szybkościowy piłka nożna dla dzieci zyskiwał na popularności, dlatego wiedziałem, że z czasem będę mógł szkolić dzieci bardziej profesjonalnie. Takie, które wiążą swoją przyszłość właśnie z piłką nożną. Przeprowadzając takie treningi trzeba przede wszystkim musiałem zwrócić uwagę na to, czy dziecko wykazuje chęci do dalszej nauki. Jeśli nie, to zawsze można próbować je motywować w odpowiedni sposób, chociaż przeważnie wszystkie dzieci, które zapisane były na mój kurs byłby bardzo zainteresowane tym, aby codziennie podszkolić swoje umiejętności i grać coraz lepiej.

Tego rodzaju specjalne kursy i treningi na pewno jeszcze przez wiele lat będą popularne, gdyż przygotowują dziecko pod kątem gry na boisku, a także poprawiają motorykę oraz zdolność do współpracy z pozostałymi dziećmi na boisku w jednej drużynie. Jak widać zadanie miałem całkiem poważne, dlatego podchodziłem do niego codziennie profesjonalnie i do każdego dziecka w indywidualny sposób.

O autorze: Cezary