Smaczne obiady firmowe

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób pracuje w dużych korporacjach, gdzie praca obywa się od godziny dziesiątej do osiemnastej. W ciągu pracy jest tylko jedna, dłuższa przerwa obiadowa, w trakcie której trzeba zdarzyć zjeść posiłek.

Jak wygląda firmowy obiad?

obiady firmowe łódźNiektórzy pracownicy mają czas i mogą sobie samodzielnie przygotować posiłki, które zabierają ze sobą do pracy. Jednak jest spora część ludzi, którzy zwyczajnie w ciągu tygodnia pracy nie spożywają obiadów, a jedynie śniadania i kolacje. To bardzo niezdrowe zwyczaje,  którymi warto walczyć. Na szczęście zawsze jest możliwość załapania się na obiady firmowe Łódź jest miastem, w których wiele firm cateringowych oferuje takie usługi. Dania są na bieżąco przygotowywane i dostarczane pod wskazany adres. Dostępnych jest wiele rodzajów dań, które są pakowane w praktyczne pojemniki z dołączonymi jednorazowymi sztućcami, które można spożywać w dowolnym miejscu. Co najważniejsze, posiłki dostarczane do firmy są ciepłe, więc można je od razu zjeść, dlatego też często można ustalić godzinę dostawy, która będzie się pokrywała z przerwą obiadową w pracy. Pracownicy często zamawiają pełne potrawy obiadowe składające się z zupy i drugiego dania, ale można zamówić tylko jedno danie. Firmy cateringowe są elastyczne w podejściu do klientów, a stali odbiorcy mogą liczyć na atrakcyjne opusty. Ceny takich obiadów są bardzo zróżnicowane, gdyż zależą od firmy, która je dostarcza i od wybranego menu. Z pewnością zjedzenie takiego obiadu jest lepsze, niż całkowite zrezygnowanie z posiłku.

Firmowe obiady są przeważnie dostarczana od poniedziałku do piątku, kiedy większość firm jest otwarta. Płatność za nie obywa się najczęściej za zasadzie przedpłaty, chyba że jesteśmy stałymi klientami, to możemy liczyć na inne rozwiązania.

O autorze: Tamara