botoks

Prezent dla żony – botoks

Zbliżały się kolejne ”osiemnaste” urodziny mojej żony. Wiedziałem, że interesuje ją od jakiegoś czasu medycyna estetyczna, więc postanowiłem coś zadziałać z prezentem w tym kierunku.

Botoks niweluje zmarszczki

botoksDobrze, że Bydgoszcz ma duży wybór miejsc, gdzie można skorzystać z tego typu usług. Zacząłem się zastanawiać, czy spodoba jej się karnet podarunkowy na sprawdzony przez wielu botoks z Bydgoszczy, bo to niweluje zmarszczki i takie tam. W salonie do którego trafiłem było bardzo miło. Byli też bogato wyposażeni. Mieli wszystkie potrzebne maszyny, narzędzia. Sam nie wiedziałem, ze to takie skomplikowane. Był nawet aparat do usg, po prostu idealne przygotowanie do pracy. Wszystko czyste i zadbane, więc stwierdziłem, że i żonie się tam spodoba. Gdy usłyszałem cenę, trochę zbladłem, no ale niestety, poprawki urody do najtańszych nie należą. Zakupiłem kupon i wróciłem do domu. Następnego dnia podczas imprezy urodzinowej wręczyłem jej mój prezent. Była wniebowzięta. Co prawda podgadała coś w stylu, czy się już mi nie podoba i takie tam, jednak zaraz jej przeszło. Zadzwoniła i umówiła się na odpowiedni termin. Pojechałem z nią i przyglądałem się, jak takie coś wygląda. Przebiegało bardzo profesjonalnie. Żona cieszyła się, że wygląda jak nowa. Również mi się spodobała, wyglądała jak wtedy, gdy ją poznałem. Później wybraliśmy się na randkę do restauracji.

Była zadowolona, więc spełniłem swoją misję. Mam nadzieję, że nie przyzwyczai się za bardzo do takich prezentów, bo i bez tego jest śliczna. Odwdzięczyła mi się na moje urodziny zestawem nowych narzędzi do auta.

O autorze: Grażyna