Planowanie ferii w polsce

Z dużym utęsknieniem wszystkie dzieci czekają na okres wakacyjny, w którym to można pocieszyć się wysoką temperaturą, beztroskim leniuchowaniem nad wodą czy też u babci na wsi – bez względu na formę spędzania tego okresu, każdy z nich wyczekuje jakiegokolwiek wolnego dnia. Dziś pod lupę bierzemy okres zimowy – ferie które tym razem spędzimy w polskich górach.

Co robić na feriach w polskich górach?

ferie w polskich górachPrzeważającą liczba uczniów nie może pozwolić sobie na zimowe wakacje w zagranicznych kurortach. Pomijając finanse czy też problem urlopów, spędzajmy ferie w polskich górach. Czy powinniśmy płakać z tego powodu? Zaglądać z zazdrością na ferie innych dzieci przebywających za granicą? Zdecydowanie nie. Zachowanie polskości i nauka polskich obyczajów, topografii naszego kraju jest bardzo ważnych i cenionym czynnikiem wśród dorastającej młodzieży. Z wyżej wymienionych powodów, preferuję zorganizować ferie w polskich górach i z tego tytułu spróbuję zaoferować możliwe atrakcje. Zdecydowanie największym zainteresowaniem wśród dzieci będą cieszyły się zabawy na stoku. Warto zainwestować w trenera, który za pierwszym podejściem doradzi nam, z czego nasze dzieci powinny skorzystać. Taka osoba powinna dobrać dla naszej pociechy odpowiednią dyscyplinę – snowboard cy też narty – w zależności od preferencji. Dodatkowym pomysłem na spędzenie czasu na feriach, jest możliwość skorzystania z lodowiska pod okiem opiekunów. Nie powinniśmy się zamykać na nowe propozycję naszych dzieci bądź ograniczać się do minimum.

Planując w tym roku ferie dla naszych pociech, przemyślmy opcję wypoczynku w naszych górach. Kochających góry, długo namawiać nie trzeba a reszta z was? Kuligi, narty, góralskie opowieści, spacery wśród zaśnieżonych gór, lodowiska z cudowną muzyką w tle i do tego kubek gorącej czekolady – czego chcieć więcej? Sami znajdźcie odpowiedź.

O autorze: Zenon