Orientuję się jakie staniki dla karmiących warto wybrać

Jestem w ciąży. Staram się bardzo dobrze przygotować do nowej roli w moim życiu. Sporo starałam się o dziecko dlatego jestem bardzo szczęśliwa, że powoli realizują się moje marzenia. Kiedy okazało się, że jestem w trzecim miesiącu ciąży postanowiłam kupić sobie polecane książki i powoli uczyć się jak powinno się zajmować dzieckiem.

Czytam o stanikach dla karmiących

polecany stanik dla matek karmiącychPoza wszystkimi rzeczami niezbędnymi dla dzieci bardzo ważna jest także bielizna i ubrania ciążowe dla kobiet. Mam muszą się dobrze czuć w nowej sytuacji. Jak byłam ostatnio w galerii na zakupach wzięłam sobie katalog ze stanikami. Myślałam, że nie będzie tam staników dla mam karmiących ale się myliłam. Katalog zawierał wiele polecanych biustonoszy. Polecany stanik dla matek karmiących, który mi się najbardziej spodobał nie był wcale taki drogi. Myślałam, ze odzież ciążowa i staniki dla karmiących są o wiele droższe. Zdecydowałam się zakupić polecany stanik dla matek karmiących na następnych zakupach w galerii. Jak poszłam do sklepu pani, która tam pracowała powiedziała, ze dopóki nie urodzę dziecka żebym nie kupowała żadnych staników do karmienia. Nie wiadomo jak zmieni się jeszcze moje ciało i nie potrzebnie narażę się na wydatek. Po porodzie zaprosiła mnie do sklepu. Staniki dla matek karmiących mają w różnych rozmiarach i kiedy dziecko już będzie na świecie ona chętnie doradzi mi jaki stanik będzie dla mnie odpowiedni. Ucieszyłam się, że w sklepie tym pracuje tak miła pani, która nie chciała mnie naciągnąć. Stwierdziłam, że to bardzo miłe z jej strony, że tak dobrze doradza klientom.

Po porodzie od razu pojechałam do galerii. Mój mąż został z córką w domku. Ona jest jeszcze za mała na takie zakupy. Pani doradziła mi zakup dwóch staników, żebym miała na zmianę. Nie wydałam sporo pieniędzy bo akurat sklep miał ciekawe promocje kiedy kupowało się dwa staniki.  

O autorze: Franciszka