Organizuję konferencję na Mazurach

Mój hotel jest dobrym miejscem. Cenią go przedsiębiorcy, którzy bardzo często organizują u mnie spotkania. W zasadzie jest to typowo biznesowy hotel, który jest ukierunkowany na klientów również zagranicznych. Dzięki temu mam też liczne znajomości.

Na moją konferencję zorganizowaną na Mazurach przyjechali wszyscy

konferencje zorganizowane na MazurachU mnie konferencje zorganizowane na Mazurach zawsze są udane i klienci, którzy się do mnie zgłosili wyjeżdżają zawsze zadowoleni. Już jakiś czas temu postanowiłem zatrudnić dodatkowych pracowników, którzy obsługują konferencję. Przygotowują wszystko od podstaw i dbają o to, ażeby w trakcie konferencji niczego nie zabrało. Na koniec sprzątają i to jest całość ich obowiązków. W hotelu mam mnóstwo sal, w których przeprowadzane są konferencje. Jedna jest duża i pomieści nawet pięćset osób. Pokoje znajdują się na pierwszym i drugim piętrze. Mam również przybudówkę, która jest bardzo ekskluzywna i tam znajdują się apartamenty. Zgłoszenia na konferencje przyjmuję osobiście. Teraz zadzwonił do mnie Edgar, prezes międzynarodowej firmy, który zarezerwował sobie konferencję na weekend. Dodał, że moje konferencje zorganizowane na Mazurach są najlepsze i nie wyobraża sobie jechać w inne miejsce. Będę musiał poczynić kilka przygotowań zanim zaangażuję swoich pracowników, ponieważ będzie to duże wydarzenie. Mają zjechać się klienci z całego kraju. W tym czasie nie będziemy przyjmować innych zamówień, ponieważ nie będzie miejsc w tym czasie. Czeka nas sporo pracy, ale zarobki także będą duże.

Na konferencji zjawili się wszyscy zaproszeni goście. Zgodnie z planami każdy otrzymał wyznaczony pokój i cała organizacja poszła bardzo sprawnie. Kolejny raz stanęliśmy na wysokości zadania, które udało się sprawnie doprowadzić do końca.

O autorze: Aleksandra