Oferty damskich fartuchów kuchennych

Moja firma z branży gastronomicznej rozwija się na tyle dynamicznie, że w chwili obecnej zatrudniam ponad trzydzieści kucharek. W związku z tym, że bardzo zależy mi na zachowaniu profesjonalizmu, przestrzegam wszystkich zasad ujętych w regulaminach dla firm gastronomicznych, dlatego wszystkie kucharki noszą fartuchy i czepki. 

Gdzie można kupić dużą ilość fartuchów kuchennych?

fartuchy kuchenne damskieZe względu na to, że staram się dbać o swoich pracowników, chce, żeby czuli się w pracy komfortowo. Fartuchy szybko brudzą się podczas gotowania, a kuchnia w mojej restauracji jest przeszkolona, aby goście mogli widzieć przygotowania kucharzy. Z tego powodu, chciałabym, żeby byli zadbani i mieli czyste fartuchy, zdecydowałam więc kupić po pięć fartuchów na osobę. W ten sposób od poniedziałku do piątku mają możliwość założenia nowego fartucha, a weekend odbywa się pranie całego zestawu w firmie. Jestem w trakcie poszukiwań hurtowni lub sklepu internetowego, który oferuje fartuchy kuchenne damskie w kolorze białym i granatowym, a rozmiarach od 36 do 40. Przejrzałam sporo ofert w sklepach stacjonarnych, ale nikt nie chce zamówić takiej ilości towaru. Postanowiłam więc działać na własną rękę i przeszukać fora internetowe w tej sprawie. Zależy mi, aby fartuchy były wykonane z matowego dobrej jakości materiału, z wyszywanymi kieszeniami z przodu, owalnym wycięciem górnym i rozkloszowanym dołem. Chciałabym również, aby materiał, z którego będą wykonane fartuchy można było prać w pralce i prasować  bez żadnych komplikacji.

Uważam, że warto zainwestować w taki zakup ze względu na to, że kucharki i świeżych, wyprasowanych, czystych fartuchach, które pracują na oczach klientów podniosą range restauracji. Fartuchy podniecone i brudne psułyby tylko walory estetyczne kuchni, a jako właścicielka prestiżowej restauracji nie mogę sobie na to pozwolić. 

O autorze: Tamara