projektowanie ulotek

Odnowa sklepu i projektowanie ulotek

Chyba wszyscy ludzie oprócz mojego wujka lubią zmiany. On prowadził swój sklep w niezmienionej postaci od lat, i wszystko stało na tym samym miejscu, jedynie czasem przecierał kurz.

Projektowanie ulotek zlecę firmie

projektowanie ulotekPowiedziałam mu, że jak tak dalej będzie, to ze sklepu nic nie zostanie, i trzeba będzie go zamknąć. To go trochę ruszyło i postanowiliśmy trochę zadziałać. Pomyślałam, że przyda nam się sprzedaż internetowa na przykład na allegro. Zawsze więcej osób mogłoby korzystać z naszych towarów. Wybrałam ładne szablony allegro, z jakichś gotowych, które były i dodałam kilka zmian wraz z logiem naszego sklepu. Ludzie zwracają uwagę na estetykę wykonania, więc starałam się, aby wszystko ładnie wyglądało na naszej stronce. Dodatkowo do każdego zamówienia będziemy wysyłać nasze wizytówki z numerem, w razie jakby ktoś chciał zamówić coś spoza oferty internetowej. Więc moim kolejnym zajęciem było projektowanie wizytówek, bo zawsze z taką wizytówką to wszystko wygląda bardziej elegancko. Jak taka profesjonalna firma, która sama w sobie jest swoją reklamą. Wujkowi spodobały się, i je zaakceptował, więc wszystko pasowało. Poza tym z racji tego, że mało ludzi nas odwiedzało, to trzeba było zorganizować jakąś akcję promocyjną, by zachęcić ludzi do odwiedzin i zakupów. Tu już postanowiłam na profesjonalną usługę, czyli projektowanie ulotek reklamowych, bo sama się na tym nie znałam. Wymyśliłam tylko jakieś chwytliwe hasło, które może się na nich znaleźć. Jak już je dostanę, to pochodzę trochę po mieście i porozdaję je ludziom.

Poza tym planowałam kilka porozkładać w sklepach, żeby ludzie sobie mogli brać, a do tego jak będę miała więcej czasu to pochodzę po blokach i poumieszczam je w skrzynkach ludzi. Cieszę się, że wujek się zgodził na to, abym mu pomogła trochę.

O autorze: Grażyna