Oddałam laptopa do naprawy

Mnie to kiedyś ta cała elektronika w ogóle nie interesowała. Nie miałam komputera, telefonu dotykowego czy innych sprzętów. Mój mąż z kolei lubił takie nowinki techniczne i pewnego dnia namówił mnie na kupno laptopa. Podłączyliśmy sobie także internet, żeby w pełni z wszystkiego korzystać.

Szybko naprawiony laptop przez fachowca

naprawa laptopów w SzczeciniePoczątkowo ten cały laptop mnie nie interesował, ale z czasem zauważyłam, że to fajna sprawa. Mimo podeszłego już wieku świetnie sobie radziłam z jego obsługą a jak czegoś nie wiedziałam, to prosiłam córkę o pomoc. Miałam własnego laptopa, bo mąż często ze swojego korzystał i nie chciał mi go dawać. Mój sprzęt był tani, ale do przeglądania stron internetowych zdecydowanie wystarczający. Pewnego dnia jak próbowałam go włączyć to nie reagował mimo, iż był podpięty do ładowarki. Nie wiedziałam co się stało i musiałam znaleźć blisko punkt, w którym oferowana była naprawa laptopów w Szczecinie, ponieważ tak się przyzwyczaiłam do tego internetu, że nie miałam co począć z wolnym czasem. Znalazłam taki punkt naprawczy niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Od razu zapakowałam laptopa do torby i ruszyłam. Na miejscu powiedziałam w czym problem a pracownik obiecał w ciągu kilku godzin naprawić sprzęt. Byłam zadowolona, bo obawiałam się, że taka naprawa może potrwać nawet kilka dni. Po trzech godzinach pracownik tego punktu oddzwonił i poinformował mnie, że mogłam odebrać laptopa. Byłam zachwycona. Szybko mi go naprawił i mogłam dalej z niego korzystać.

Ostatecznie okazało się, że zepsuł się tylko włącznik i dlatego nie udało mi się w ogóle włączyć tego laptopa. Pracownik punktu naprawczego wymienił włącznik i znowu wszystko działało jak należy. Niewiele za to zapłaciłam co także było dla mnie zadowalające.

O autorze: Zenon