Nowy wygląd samochodu dzięki felgom

 

Mój kolega ostatnio wrócił z zagranicy. Wszyscy bardzo cieszyliśmy się z tego powodu. Bo jednak był to dla mnie zawsze bardzo dobry kolega i ubolewałam nad tym, że na tyle lat wyjechał by pracować gdzie indziej. On przez ten czas zgromadził wystarczającą kwotę do tego żeby otworzyć coś swojego.

Kolega przeprowadza renowację felg

renowacja felg gliwiceZa granicą pracował w firmie, która zajmowała się renowacją felg. Przez te lata poznał tą pracę od podszewki. Dlatego też doszedł do wniosku, że zacznie robić w kraju coś właśnie takiego. I tak teraz bardzo dobra renowacja felg gliwice to firma należąca do niego. Zainwestował bardzo dużo pieniędzy w to, żeby metody piaskowania felg były najlepsze. Ma urządzenia, które nie niszą nawet delikatnej powłoki felg aluminiowych a to jest jednak zupełnie inna jakość niż gdzieś indziej. Na początku firma ta nie miała zbyt wielu klientów. Jednak w okolicy jest spora konkurencja. Jednak jeśli już ktoś raz przyszedł do niego to wracał właśnie tam a jeszcze polecał tą firmę swoim znajomym. I tak w ten sposób przez polecenia zadowolonych klientów dzisiaj kolega ma naprawdę spore grono stałych klientów. Oni po prostu zobaczyli różnicę jak felga po renowacji wygląda u niego a jak jest to robione w innych firmach. Do tego jeśli chodzi o koszt to jest też on niski. Do tego jest wybór pomalowania felgi na wiele kolorów. decyduje o tym oczywiście klient. Bo to on w tej firmie jest najważniejszy. Ja ostatnio stwierdziłam, że skoro mój kolega zajmuje się czymś takim to może też bym dała felgi z mojego samochodu do renowacji.

W końcu zawsze auto po takich zabiegach wygląda lepiej. I nawet nie spodziewałam się, że efekt po tym zabiegu będzie aż tak bardzo widoczny. Samochód wygląda z nowymi felgami dużo lepiej. Wygląda jakby miał mniej lat niż ma w rzeczywistości.

 

O autorze: Cezary