Nowy papier spodobał się dzieciom

Pracuję w dużym przedszkolu w naszej miejscowości. Nasze przedszkole jest bardzo znane i cenione wśród naszych mieszkańców. Ja jestem zatrudniona w administracji. Jestem odpowiedzialna za wszystkie sprawy papierkowe a także współpracuję z cateringiem i zamawiam wszystkie niezbędne rzeczy, które są potrzebne do codziennego funkcjonowania naszego przedszkola.

Zamówiłam nowy papier toaletowy

papier toaletowy jumboOstatnio miałam właśnie możliwość aby rozpocząć nową współpracę z nowym kontrahentem, który zaoferował mi papier toaletowy jumbo. Papier toaletowy był w bardzo przystępnej cenie. W trakcie naszych rozmówi kontrahent przyjechał do mnie z próbkami. Papier zrobił na mnie dobre wrażenie. Był bardzo miękki w dotyku i składał się z trzech warstw. Był wytrzymały i znajdowały się na nim śmieszne obrazki. Wiedziałam, że naszym dzieciom na pewno ten papier bardzo się spodoba. Kontrahent gwarantował mi papier w różnych kolorach ale ja zdecydowałam się na standardowy kolor biały. Kiedy nowy papier pojawił się w łazienkach słyszałam od pań, że dzieciom bardzo się podoba szczególnie obrazki, które się na nim znajdują. Bardzo się ucieszyłam z tego faktu, zadowolenie dzieci jest dla mnie największą nagrodą. Od tego samego kontrahenta zamówiłam także ręczniki papierowe, które także się przydają w trakcie różnych prac plastycznych i nie tylko. Nasze przedszkole stara się jak najbardziej wpływać na rozwój naszych maluchów dlatego zapewniamy dzieciom aktywne spędzanie czasu.

Rodzice chętnie posyłają do nas swoje pociechy a ja staram się zamawiać dla nich jak najlepsze rzeczy, które są wykorzystywane w ciągu całego pobytu. Papier toaletowy zamawiam już tylko od tego kontrahenta. Przekonała mnie jego jakość i cena i nie zamierzam dokonywać zmian w bliższej przyszłości. 

O autorze: Zenon