Niedrogie krzesła w stylu glamour

Stylowe i nowoczesne krzesła posiadają jedną cechę wspólną: są piękne i funkcjonalne a ich modny dizajn sprawia, ze od razu wyobrażamy sobie dla takiego krzesła miejsce w domu. Krzesło w stylu glamour ma różne wymiary. Może to być piękny, plastikowy, przezroczysty mebel, jaki widzieliśmy na zdjęciu w gazecie wnętrzarskiej albo fotel z aksamitnym obiciem w stylu barokowym.

Piękne, dizajnerskie krzesło glamour

krzesła w stylu glamourPrzyzwyczailiśmy się do kupowania krzeseł w zestawach. Wyjątkiem od tej reguły są krzesła w stylu glamour. Stanowią nie tylko element praktycznego wyposażenia mieszkania, lecz przede wszystkim jego ozdobę. Dekoracyjne krzesła w stylu glamour nie muszą być drogie. Można je kupować na sztuki. Zestawy przeznaczone są zwykle do jadalni. podstawowa zasada komponowania tego typu siedzisk z innymi meblami opiera się na kontraście. Jeśli krzesło ma wyszukaną formę, wówczas, by uniknąć przesady, lepiej postarajmy się o prosty, klasyczny stół, który będzie w nim współgrał kolorystycznie. Styl glamour obejmuje ciekawe, barokowe fasony ze złoconymi, drewnianymi, rzeźbionymi ramami, jak i fabryczne produkt o lekkiej, falistej linii i miłych dla oka kształtach. Taki mebel idealnie nadaje się do sypialni, jako element toaletki. Dobrze meble glamour prezentują się w salonach kosmetycznych, gabinetach spa i odnowy biologicznej. To bardzo kobiecy styl. Krzesło glamour może tez być dodatkiem eleganckiego biura.

Zakup eleganckiego, tapicerowanego krzesła nie musi oznaczać dużego wydatku. Sklepy meblowe oferują tańsze wersje modnych, dizajnerskich modeli, prezentowanych na corocznych targach mebli i wyposażenia wnętrz. Glamour pasuje do większości wnętrz mieszkalnych i biur. Cieszy kobiece oko i pozwala zaakcentować oraz urozmaicić wnętrze.

O autorze: Grzegorz