Na czym polega lifting?

Słowo lifting jest znane praktycznie nam wszystkim, ale nie każdy z nas wie, na czym ten zabieg dokładnie polega. Wiele kobiet zainteresowanych tym tematem, poszukuje odpowiedzi na nurtujące je pytania. Przede wszystkim czy jest to zabieg nieinwazyjny, czy może już operacja plastyczna?

Zalety wykonywania liftingu

lifting KatowiceLifting oczywiście jest operacją plastyczną i ma dużo bardziej inwazyjne działanie, niż zwykłe zabiegi typu mezoterapia igłowa. Całe przedsięwzięcia polega na nacinaniu skóry i pozbywaniu się jej nadmiaru. Skórę oczywiście nacina się w miejscach nieprzypadkowych, lecz kluczowych i sprawdzonych. Jaka jest zaleta takiej operacji? Przede wszystkim wielokrotnie wydajemy mnóstwo pieniędzy na nieinwazyjne zabiegi, które trzeba powtarzać bez końca. One niekiedy nas bolą, trzeba wykonywać różne badania, przez jakiś czas nasza twarz dochodzi do siebie. Zatem czy nie lepiej poświęcić się raz i zrobić to wszystko porządnie? Efekt takiego zabiegu starcza nam na około 10 lat. Żaden nieinwazyjny zabieg nam tego nie zapewni. W wielu miastach ten zabieg jest dostępny, wykonają nam lifting Katowice czy inne większa miasta Polski. Warto przeanalizować sobie za i przeciw takiego zabiegu. Przede wszystkim jednak to, na jakim efekcie nam zależy. Długotrwałym, czy objawiającym się tylko przez jakiś czas. Czasem operacja plastyczna w ostatecznym rozrachunku jest tańszą i lepszą opcją, niż nieinwazyjne zabiegi. Da nam coś, co zwiemy „świętym spokojem”. Nie będziemy wciąż musiały martwić się mało jędrną skórą.

Lifting jest dużą ingerencją w nasz organizm. Należy zatem dobrze się do niego przygotować, wybrać najlepszego lekarza i być zdecydowanym na sto procent. Czasem taka operacja, może nam pomóc odzyskać dawny komfort psychiczny i pewność siebie.

O autorze: Janek