roletki

Montuję roletki u klientów

Mam na imię Przemysław. Pracuje w firmie, która gwarantuje klientom okna i rolety. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Bydgoszcz. Firma jest dostępna dla klientów już dziesięć lat.

Klienci często decydują się na roletki

roletkiZ okazji okrągłej rocznicy właściciel wszystkim klientom, którzy zdecydują się na zakup okna i rolet gwarantuje darmowy montaż. Rolety materiałowe, które znajdują się u nas w sklepie są bardzo wysokiej jakości. Materiały, które są wykorzystane w trakcie produkcji spełniają wszystkie standardy. Rolety wewnętrzne sprawiają, ze okna ładnie się prezentują. Kiedy klient decyduje się na rolety wewnętrzne nie musi wówczas kupować zasłon. Zasłony już wyszły z mody i obecnie klienci chętniej decydują się na atrakcyjne roletki z Bydgoszczy. Rolety w naszym sklepie są w bardzo przystępnych cenach. Mamy rolety droższe z serii rolety dzień noc oraz tańsze materiałowe jednokolorowe. Materiały wykorzystane w roletach mogą mieć także wzory lub mogą się na nich znajdować jakieś aplikacje. Wszystko zależy od pomysłów naszych klientów. Rolety montuje się bardzo szybko. Na początku trzeba umówić się na pomiar. Jadę do klienta z dużą księgą, w której znajdują się materiały, które można sobie wybrać do swoich rolet. Kiedy klient dokonuje wyboru ja w tym czasie mierze dokładnie okna. Największym zainteresowaniem cieszą się rolety na wymiar, które są w prowadnicach. Dzięki temu rolety materiałowe są zabezpieczone i nie ruszają się gdy jest na przykład otwarte okno. Dzisiaj byłem właśnie na zleceniu. Rodzina zdecydowała się zlikwidować zasłony w każdym pomieszczeniu.

Rodzina miała spore mieszkanie. Dwa duże pokoje plus salon i pokój dziecięcy. Dokonałem pomiaru i umówiłem się na montaż w czwartek po pracy klientów. Rodzina nie wymieniała okien ale dałem jej upust dziesięcioprocentowy.

O autorze: Piotr