Moja przygoda z sesją nagraniową

Moja przygoda z teatrem zaczęła się dosyć niewinnie ponieważ od zwykłych przedstawień szkolnych. Te zaś rozbudziły moją pasję do aktorstwa tak mocno, że nie wyobrażałam sobie życia bez niego.

Profesjonalna sesja nagraniowa

sesje nagranioweW liceum wraz ze znajomymi, którzy mieli podobne poczucie humoru do mojego, założyliśmy szkolny kabaret. Z początku obawialiśmy się, że nasze żarty śmieszą jedynie nas, ale kiedy pełna sala uczniów i nauczycieli wybuchała gromkim śmiechem co kilka sekund naszego przedstawienia, wiedzieliśmy, że kroczymy dobrą ścieżką. Biorąc udział w konkursach, oraz występując gościnnie w pobliskich miastach, zaczęło być o nas coraz bardziej głośno. Któregoś dnia przyjęliśmy zaproszenie na naprawdę ogromną imprezę i nawet z tej okazji przygotowaliśmy osobny skecz, jednak do jego realizacji było nam niezbędne studio nagrań, abyśmy mogli dograć kilka kwestii, jakie będą nam potrzebne na występie. Dzięki uprzejmości jednego z większych miast w naszym województwie mogliśmy urządzić swoje sesje nagraniowe i to w dodatku za darmo! Właściciel studia słyszał o naszym kabarecie i nawet widział kilka występów, które bardzo mu się spodobały, wobec czego, jak sam stwierdził: udostępnienie nam studia będzie dla niego wręcz zaszczytem. Czułam się niesamowicie dumna z tego, że nasze hobby przynosi nam nie tylko korzyści w postaci dostarczenia humoru ludziom, czy nawet mniejszej sławy, ale przede wszystkim, że zwraca nam się w tak serdeczny i pomocny dla nas sposób. Dzięki sesjom nagraniowym mogliśmy profesjonalnie dograć różne niezbędne nam na scenie dźwięki, co nadawało nowego wymiaru naszym występom i prowadzało nas na kolejny poziom na ścieżce profesjonalizmu.

Nasz występ został bardzo gorąco przyjęty oraz nagrodzony gromkimi brawami na stojąco! Dzięki studiu nagraniowemu mogliśmy dostarczyć widzom rozrywki na naprawdę wysokim poziomie. Bez tego nasz skecz nie miałby w sobie 'tego czegoś” tej iskierki i tej wisienki na torcie. 

O autorze: Daria