Magia Yankee Candle

 

Kobiety uwielbiają otaczać się pięknymi zapachami. W celu nadania niepowtarzalnego klimatu swojej domowej przestrzeni często sięgają po świece zapachowe albo kominki na woski. Różnią się przede wszystkim czasem palenia, ale także ceną. Co zatem warto kupić, by była to opłacalna inwestycja?

Zapachowe sklepy

Prym wśród producentyankee candle sklepów wiedzie amerykańska marka Yankee Candle. W swojej ofercie ponad sto pięćdziesiąt różnych zapachów. Niestety nie wszystkie są dostępne w Polsce stacjonarnie. Większość możemy kupić online. W swojej ofercie firma ma świece dostępne w kilku rozmiarach. Duże, średnie i małe umieszczane są w słoikach ze specjalnymi wieczkami oraz naklejkami z nazwą zapachu. Najmniejsze, samplery pakowane są w plastikową folię. Wszystkie świece są wykonywane z wysokiej jakości naturalnych składników. Palą się bardzo długo, a ich zapach jest intensywny. Jeżeli jesteśmy miłośnikami, którejś woni warto zainwestować w świecę. Jeżeli natomiast lubimy różne zapachy do gustu przypadną nam woski. Mniejsze wersje świec, które roztapiamy w kominku podgrzewanym zwykłym tealightem. Dostępne są także olejki zapachowe, pałeczki, kilka form zapachów do samochodów oraz wkłady do zapachów elektrycznych. Ponad to możemy zaopatrzyć się w kominek do wosków i olejków oraz akcesoria ułatwiające palenie świec. Najlepszym miejscem na zakup będzie yankee candle sklep, ponieważ będziemy mogli zdecydować, które zapachy nam się podobają. Później możemy kupować online.

Zarówno świece jak i woski nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalny zapach, a ich światło romantyczny klimat. Idealnie sprawdzą się zarówno u długoletnich miłośników palenia świec, jak i u osób, które swoją zapachową przygodę dopiero zaczynają. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

O autorze: Bartek