Kupuję dziadkowi nowoczesny rower elektryczny

Mój dziadek całe życie jeździł rowerem i wiem, że to kocha. Ostatnio coś słabiej u niego z kondycją, dlatego wpadłam na pomysł, żeby na urodziny kupić mu jakiś fajny rower, który jest elektryczny. Wtedy dziadek na pewno będzie bardzo zadowolony.

Rower elektryczny, który jest nowoczesny podoba się dziadkowi

nowoczesne rowery elektryczneW domu wszystkim opowiedziałam o swoim pomyśle i postanowiliśmy się zrzucić na prezent dla dziadka. Ja to nawet wiedziałam gdzie dostępne są  nowoczesne rowery elektryczne i zadeklarowałam, że taki kupię w imieniu nas wszystkich. Brat obiecał, że pojedzie ze mną a babcia dołożyła nam pieniądze, ponieważ również chciała dołożyć się do tego prezentu. W sklepie, który znam są nowoczesne rowery elektryczne za niewielkie pieniądze i wiedziałam, że za uzbieraną kwotę na pewno znajdziemy coś fajnego. Mój brat zna się na takim sprzęcie i cieszyłam się, że poszedł ze mną, ponieważ ja bym zwracała uwagę tylko na wygląd a brat na pewno zapyta o jakieś istotne kwestie. W sklepie był taki biały rower elektryczny, który zarówno mi jak i bratu bardzo się spodobał. Cena była dość niska i brat szczegółowo go obejrzał. Uznał, że za taką cenę to nie mamy się nad czym zastanawiać. W sklepie były liczne nowoczesne rowery elektryczne, ale ten który od razu wpadł nam w oko nadawał się idealnie. Kupiłam w sklepie wielką czerwoną kokardę i byliśmy gotowi na urodziny dziadka. Babia, która o wszystkim wiedziała przygotowała przyjęcie dla rodziny, o którym dziadek nic nie wiedział. Będzie miał podwójną niespodziankę.

Kiedy dziadek zobaczył prezent od nas to był bardzo wzruszony. Powiedział, że znowu będzie mógł jeździć na wyprawy, które tak uwielbia i nie będzie się obawiał o zmęczenie. To był idealny prezent i wiemy, że jest z niego zadowolony.

O autorze: Bartek