Kolega poleca mi dobre źródło z komputerami

Postanowiłem założyć swoją działalność gospodarczą. Będę świadczył usługi jako przedsiębiorca w firmie jednoosobowej, ponieważ do tego typu spraw nie potrzebuję zatrudniać żadnych ludzi. Muszę odebrać tylko auto od mechanika i kupić laptopa.

Dostałem wysokiej klasy laptopa z dobrego źródła

laptopy poleasingowe z dobrego źródłaZ laptopem to nie taka prosta sprawa, ponieważ nie wystarczyło mi pieniędzy na zakup nowego sprzętu. jeszcze nie zacząłem zarabiać i unikam kredytów, ponieważ mam już kilka, które wziąłem na założenie firmy. Wieczorem spotkałem się z kumplem i opowiedziałem mu o swoim problemie. Powiedział, że wie jak zdobyć  laptopy poleasingowe z dobrego źródła i może dać mi namiar na tę firmę. Zaskoczyłem się, ponieważ wcześniej nic mi na ten temat nie mówił. W sumie to nic dziwnego, bo przecież dopiero mu powiedziałem, że założyłem działalność. Pojechaliśmy tam razem. Janusz zna się dobrze na sprzęcie i pomoże mi wybrać najlepszy. Ja to w ogóle nie mam pojęcia na co zwracać uwagę podczas zakupu sprzętu. Na miejscu były do wyboru rożne laptopy poleasingowe z dobrego źródła i Janusz od razu zaczął przeglądać jakie mają parametry. Od sprzedawcy to dowiedziałem się nawet, że jak laptop nie będzie spełniał moich oczekiwań to w ciągu trzech tygodni mogę go oddać albo wymienić na inny. Ceny były dość atrakcyjne i wiedziałem, że stać mnie na zakup sprzętu w tym sklepie. Wszystkie laptopy przed dopuszczeniem do sprzedaży mają wgrywane nowe oprogramowanie i są instalowanie podstawowe programy biurowe. Tego właśnie potrzebowałem.

Dobrze, że mi Janusz pomógł, ponieważ dzięki temu mam teraz niezawodny sprzęt. Teraz to tylko tam będę kupował urządzenia biurowe, bo jest to sprawdzone miejsce i wiem, że kupię niezawodny sprzęt za małe pieniądze. Dla mnie to ważne.

O autorze: Piotr