Kocyki minky dla małych dzieci

Często zdarza się, że nasza pociecha nie może zasnąć w nocy i godzinami przekręca się z boku na bok. Duży wpływ może mieć na to nieodpowiednie posłanie dziecka. Koc czy kołderka, którą okryte jest nasze dziecko może być mało wygodna, a malcowi może być zbyt zimno czy gorąco. Ma na to wpływ również materiał, który drażni nasze dziecko. Doskonałym rozwiązaniem na wygodę dla dziecka podczas snu będą polary minky. 

Kocyki dla dzieci- spokojny sen każdego malucha

kocyki dla dzieci minkyTe specjalne kocyki dla dzieci zostały wyprodukowane z tworzywa, które swoim wyglądem oraz dotykiem przypominają polar, jednakże są one wykonane troszeczkę inaczej. Do jego produkcji wykorzystano włókna poliestrowe, które są o wiele cieńsze od bawełny dzięki czemu można łatwo go rozciągnąć, a nasze maluchy przykryte kocykiem nie przegrzewa się. Kocyki dla dzieci minky są odpowiednie zarówno na lato, jak i na zimę, ponieważ są one grube i bardzo ciepłe, a jednocześnie materiał ten z łatwością przepuszcza powietrze. Można je z swobodnie prać w pralce, ale zalecane jest pranie ręczne, aby dłużej zachować miękkość naszego kocyka. Aby dłużej nam i naszym dzieciom posłużył ten niezawodny polarek należy unikać prasowania materiału, ponieważ szybko się on wysusza i traci swoją objętość. Dobrej jakości kocyki, szyte przez zaufanych producentów na zamówienie, mogą posłużyć naszym dzieciom nawet i dwa lata. Oczywiście należy odpowiednio o niego dbać i nie dokonywać na nim czynności, które mogą mu zaszkodzić. 

Jeżeli więc zależy nam, aby nasze dziecko miało spokojny sen, nie marzło, ani się nie przegrzewało w cieplejsze noce, to z pewnością powinniśmy mu taki kocyk sprezentować. Dzięki wymyślnym wzorom oraz rozciągłości materiału może on również posłużyć naszym pociechom jako doskonały element do codziennej zabawy. 

O autorze: Bartek