Ile kosztuje adapter do Fenix Mini?

Jeżeli nosimy się z zamiarem zakupu przenośnego waporyzatora, to zdecydowanie warto poznać Fenix Mini. Jest to bowiem urządzenie niedrogie, ale niezwykle wydajne oraz wielofunkcyjne, co sprawia iż coraz więcej vaperów decyduje się na jego zakup.

Co musi mieć każdy użytkownik Fenixa Mini?

fenix mini adapterTen model posiada wiele zalet, ale za wadę można uznać to, że, fabrycznie, nie jest wyposażony w potrzebne akcesoria. Oczywiście nie są one drogie, jak i samo urządzenie, ale byłby to bardzo miły ukłon w stronę kupujących go vaperów. Zaznaczyć trzeba iż ten vaporizer może być wykorzystywany nie tylko do odparowywania legalnej marihuany, ale także olejów oraz wosków konopnych. Jego komora grzewcza jest natomiast wykonana ze stali nierdzewnej, co zapewnia parze niezakłócony i intensywny smak. Jednakże nic nie zastąpi nam adaptera, czyli rodzaju szklanego ustnika, który rozszerza możliwości tego waporyzatora. Adapter pozwala na odprowadzanie nadmiaru ciepła z pary wodnej, jak również przyczynia się do tego, że smak waporyzowanego suszu zawsze będzie taki sam. Warto również nadmienić, że występuje on w standardowej wersji oraz tej XL, przeznaczonej do zbiorowych sesji. Jeżeli zakupiliśmy Fenix Mini adapter jest czymś, co każdy jego użytkownik powinien posiadać. Albowiem inhalowanie się bezpośrednio z urządzenia jest nie tylko mało komfortowe, ale i temperatura pary, zwłaszcza, gdy odparowujemy susz z użyciem najwyższej, bywa zbyt wysoka dla naszych dróg oddechowych.

Dlatego też, zdecydowanie, warto dokupić szklany adapter i cieszyć się waporyzacją na dużo lepszym poziomie. Ustniki wykonane są najczęściej ze szkła borowego, jednakże zdarzają się także te wykonane z kwarcowego, jakby jednak nie było, obie wersje nie kosztują więcej niż 40 złotych.

O autorze: Piotr