Gdzie zamówić Haibike Hardnine?

 

Wiele osób coraz częściej wybiera rower elektryczny, zamiast zwykłego, napędzanego wyłącznie siłą naszych mięśni. Jednak, wbrew pozorom, nie jest to sprzęt dla leniwych, to pojazd, który zapewnia zastrzyk adrenaliny i naprawdę dużą frajdę. 

Ile kosztują rowery elektryczne?

haibike hardnineNajbardziej popularne są górskie rowery elektryczne i nie ma się czemu dziwić, bowiem są najbardziej uniwersalne. Sprawdzą się zarówno podczas miejskich przejażdżek, jak i podczas terenowych wypraw. Szczególnie polecanym modelem wśród górskich rowerów elektrycznych jest model Hardnine od firmy Haibike. To niezwykle wytrzymały jednoślad o unikalnej geometrii, która ułatwia jazdę w każdym terenie. Haibike Hardnine rozwija prędkość dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę. Przy czym istnieje możliwość zainstalowania specjalnego chipu, który odblokowuje system i pozwala na osiągniecie prędkości dwa razy wyższej. W tym modelu, zarówno silnik, jak i bateria są wyprodukowane przez Yamahę, a to gwarantuje niezawodność i komfort użytkowania. Hardnine kosztuje nieco ponad osiem tysięcy złotych i jest to cena rozsądna, biorąc pod uwagę jakość, zastosowany osprzęt oraz wysokiej jakości ramy. Ten model może być wyposażony zarówno w dwudziesto ośmio, jak i dwudziesto dziewięcio calowe koła, dzięki czemu każdy klient łatwiej dopasuje go do swoich preferencji. Pamiętajmy też, że bardzo ważne jest systematyczne czyszczenie i jeśli nie potrafimy tego robić sami, zawsze możemy znaleźć serwis, który się tym zajmie.

Rowery elektryczne kosztują coraz mniej i stąd też rosnąca liczba osób, które je kupują. Firma Haibike uchodzi za jedną z najlepszych w tej branży, toteż warto zdecydować się na jeden z modeli, jakie przedstawia w swojej ofercie. Zwłaszcza, że rower możemy spłacić w systemie ratalnym.

 

O autorze: Łukasz