Gdzie w Łódzkim wybrać się na sylwestra?

Jakoś tak szybko zleciał grudzień i ani się obejrzeliśmy z żoną, a minęły już święta bożego narodzenia. Planowaliśmy w tym roku wybrać się na jakąś imprezę sylwestrową. Niestety większość miejsc w salach bankietowych była już zajęta. Większość restauracji zamknęła listę gości na długo przed świętami. Musieliśmy znaleźć sobie jakąś alternatywę na tę noc.

Wybraliśmy sylwestra pod chmurką w Łódzkim

sylwester ŁódzkieZastanawialiśmy się, gdzie jeszcze organizują jakieś imprezy na sylwestra, niekoniecznie biletowane, gdzie mogliśmy przyjść bez wcześniejszej zapowiedzi. Postanowiliśmy poszukać odpowiedniego miejsca w internecie. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: sylwester Łódzkie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Okazało się, że blisko naszego miejsca zamieszkania w Łódzkim odbędzie się impreza sylwestrowa pod chmurką, na otwartej przestrzeni. Impreza sylwestrowa miała dość ciekawy przebieg. W jej trakcie miały odbyć się koncerty popularnych grup rockowych. Przewidziane były tańce, ale także ciepłe napoje i przekąski dla uczestników. O północy przewidziany był pokaz sztucznych ogni na niebie. Do tego organizatorzy gwarantowali konkursy z nagrodami. Oboje z żoną uznaliśmy, że taki sylwester to świetna alternatywa od sal bankietowych, w których to do tej pory najczęściej spędzaliśmy ostatni dzień roku. Impreza sylwestrowa była przewidziana od godziny 19.30.

Na miejscu byliśmy już chwilę wcześniej i to był bardzo dobry wybór, ponieważ na miejscu już wtedy było bardzo dużo ludzi. Okazało się, że wiele osób w Łódzkim wybrało taki sposób spędzania sylwestra. Zabawa była naprawdę bardzo dobra. Organizatorzy zadbali o ciepłe nawiewy i napoje dla każdego, dlatego nie było problemów z tym, aby wytrwać w tańcu do samego rana. Byliśmy bardzo zadowoleni z takiej sylwestrowej imprezy.

O autorze: Andrzejek