Gdzie nabyć nasiona marihuany?

Wedle polskiego prawa, sprzedaż, posiadanie, jak i kupowanie nasion marihuany jest całkowicie legalne. Jest tak, ponieważ można wykorzystywać je w różnych celach. Szacuje się bowiem, że potencjalni hodowcy to zaledwie kilka procent klientów sklepów z nasionami tej rośliny.

Feminizowane nasiona konopi w sklepach

nasiona marihuany żeńskieGeneralnie rzecz biorąc, nasiona marihuany możemy podzielić na te, które uprawia się wewnątrz pomieszczeń (indoor), na zewnątrz (outdoor) oraz tak zwane automatyczne. Niektórzy uważają, że zdecydowanie lepszej jakości rośliny pochodzą z upraw indoorowych, jednakże ciężko się z tym zgodzić znając dokonania domorosłych growerów. Wszak z ziarna przeznaczonego do uprawy zewnętrznej może wyrosnąć roślina bardzo wysokiej jakości, z ciężkimi od żywicy kwiatostanami. Na szczególną uwagę zasługują jednak nasiona automatyczne, które można użyć zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nasiona te, charakteryzują się bardzo szybkim wzrostem oraz faktem, że nie potrzebują szczególnej pielęgnacji. Są też bardzo rzadko atakowane przez grzyby oraz inne pasożyty. Natomiast najważniejsze jest to, żeby kupić ziarno żeńskie. Dlaczego? Ponieważ tylko takie może wydać plon, czyli jest pełnowartościowe, w przeciwieństwie do pestek męskich oraz pustych. Nasiona marihuany żeńskie dają nam 99% pewności, że uzyskamy roślinę zdolną do rozmnażania. Tej gwarancji nie mamy natomiast w przypadku ziaren regularnych, których kupno jest dla klienta loterią ze wskazaniem na porażkę.

Fakt, nasiona feminizowane są droższe, jednakże są najwyższej jakości i dają nam pewność uzyskania plonu. To czyni je pełnowartościowymi, w związku z czym wartymi swej ceny. Zwłaszcza, że najtańsze ziarna żeńskie możemy kupić już za około dwadzieścia-trzydzieści złotych za sztukę.

O autorze: Daria