Gdzie kupić liquidy premix?

 

Nie da się ukryć, że elektroniczne papierosy kupowane są przez coraz więcej osób. Ci, którzy kiedyś palili tradycyjną wersję papierosa, dziś już nie chcą do niej powracać. Duże znaczenie ma to, że e-papierosy nie szkodzą naszemu zdrowiu w takim samym stopniu, jak ich tytoniowi konkurenci. Wiele osób przyznaje, że ważne jest także to, że dym nie szkodzi osobom, które przebywają w naszym otoczeniu.

Co warto wiedzieć o liquidach premixach?

premix liquidOdkąd na rynku pojawiać się zaczęły papierosy elektroniczne, zaczęto spekulować na ich temat. Prowadzono wiele badań, które potwierdziły, że ich palenie nie jest tak samo szkodliwe, jak palenie papierosów tradycyjnych. W liquidach nie znajdziemy żadnych substancji smolistych, które prowadzą do powstawania chorób. To właśnie one są w papierosach najgroźniejsze. Liquidy dobrej jakości są produkowane na bazie gliceryny i glikolu, które znajdziemy w bardzo wielu innych produktach spożywczych. Nie są groźne dla naszego organizmu. Zwolennicy elektronicznych papierosów dużą uwagę zwracają przede wszystkim na smak. Okazuje się, że można nawet tworzyć własne kompozycje smakowe. Umożliwia nam to premix liquid, który jest koncentratem o bardzo wyrazistym aromacie. Trzeba połączyć go ze specjalną bazą, aby otrzymać gotowy produkt. Wszystko można kupić w sklepie, który posiada niezbędne elementy. Podczas palenia taki liquid pozwala tworzyć także dużo większe chmury dymu.

Nie każdy człowiek chce rzucić palenie. Wiemy jednak o tym, że tradycyjne papierosy zawierają wiele substancji smolistych, które mają niekorzystny wpływ na nasz organizm. Zupełnie inaczej jest w przypadku papierosów elektronicznych, dlatego tak wiele osób chętnie po nie sięga. Niektóre liquidy nie zawierają w swoim składzie nawet nikotyny. Nie mają szkodliwego wpływu na nasz układ oddechowy. Liquidy mogą mieć bardzo ciekawe smaki i są niedrogie.

 

O autorze: Dominika