Fotograf zrobił na mnie dobre wrażenie

Mój syn bierze ślub w ta sobotę. Bardzo się ciesze bo trafił na dobra dziewczynę. Marysia od razu mi się spodobała. Jej podejście do wielu rzeczy jest bardzo dojrzałe pomimo jej młodego wieku. mam nadzieję, że młodzi będą mieli dobre relacje przez całe życie i będą sobie wzajemnie pomagać.

Ciekawa jestem fotografa na ślubie syna

zdjęcia ślubne wrocławOrganizacją ślubu i wesela zajęli się młodzi i nie chcieli mojej pomocy. Wiele mi opowiadali o fotografie i kamerzyście jakiego zatrudnili na swój wymarzony ślub. Dzieci nie chciały także ode mnie żadnego wsparcia finansowego. postanowili całą uroczystość zorganizować za własne pieniądze. Jestem pełna podziwu, dlatego że w dzisiejszych czasach słyszy się, że dzieci są roszczeniowe i uważają że wszystko im się należy. Fotograf, który został zatrudniony jest podobno najlepszy w mieście. Widziałam jego stronę firmowa i jego zdjęcie ślubne bardzo mi się podobały. Cała uroczystość będzie miała miejsce we Wrocławiu. Mam już kupioną sukienkę a także umówiona wizyt u kosmetyczki i fryzjera. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i dzieciaki a także wszyscy goście będą zadowoleni z całej imprezy. Najważniejsze moim zdaniem na weselu jest dobre nastawienie. Niestety nie dogodzi się wszystkim gościom ale jeśli muzyka, jedzenie i fotograf są najlepsi to wesele nie może się nie udać. Zdjęcia ślubne to cudowna pamiątka, którą będzie można oglądać przez wiele lat a także w przyszłości pokazać swoim wnukom i dzieciom.

Cieszę się, że wesele syna się udało. Jestem zachwycona fotografem bo był bardzo miły i chętnie robił zdjęcia w różnych sytuacjach. Jestem pewna, ze sesja zdjęciowa będzie idealna. Pogoda dopisała, dzieciaki są zadowolone i to jest dla mnie najważniejsze. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tak pięknej uroczystości.

Więcej na stronie http://www.sacalobra.pl

O autorze: Dominika