Eleganckie rzeczy w sklepie z odzieżą używaną

Ostatnio z mężem poszliśmy na bal karnawałowy. Był to oczywiście bal przebierany. Mieliśmy założyć ubrania stylizowane na lata dwudzieste lub trzydzieste ubiegłej epoki. Nie miałam pomysłu gdzie bym mogła kupić takie rzeczy. I dopiero koleżanka z pracy miała dobry pomysł.

Zakup sukienki w sklepie z odzieżą używaną

towar z irlandiiPowiedziała mi, że najlepiej będzie jeśli pójdę do sklepu z odzieżą używaną właśnie. W końcu tam są najróżniejsze rzeczy i możliwe, że coś tam znajdę. Koleżanka zresztą zaproponowała, że pójdzie ze mną bo ona dosyć często robi zakupy w takim właśnie jednym dużym sklepie. W tym sklepie z odzieżą używaną była przede wszystkim odzież z irlandii i to wysokiej jakości. Zdziwiłam się gdy oglądałam te ubrania, że są to tak ładne rzeczy. Nigdy wcześniej nie byłam w takim sklepie. Była tam zarówno odzież używana damska jak i męska i dziecięca. Koleżanka znalazła dla siebie kilka rzeczy i dla mnie idealną sukienkę na bal. Byłam nią zachwycona. Sukienka ta była naprawdę bardzo ładna i wyjątkowa. Udało mi się znaleźć dla mojego męża kapelusz i szelki. Myślę, że w tym będzie wyglądał wspaniale i jak najbardziej ten strój będzie stylizowany na lata dwudzieste. Za te zakupy zapłaciłam tak mało, że dwa razy spytałam się pani ile płacę. Sukienka na balu na wszystkich zrobiła duże wrażenie. A ja postanowiłam umówić się na takie zakupy jeszcze raz z koleżanką. Tym razem chciałam kupić coś dla siebie tak na co dzień. Gdy powiedziałam mężowi, że się tam wybieram powiedział, że mogłabym znaleźć jakąś ładną koszulę dla niego.

I tak teraz chodzę na takie zakupy regularnie. Już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam na zakupach w galerii handlowej. Zawsze w sklepie z odzieżą używaną uda mi się znaleźć coś odpowiedniego dla mnie czy mojego męża.

Najnowsze informacje na werona.biz

O autorze: Andrzejek