Dobry prezent dla dziewczynki

Koleżanka z pracy zaprosiła mnie niedawno do siebie na obiad. W sumie to bardzo polubiłyśmy się w pracy i dlatego też nasza znajomość zaczęła się rozwijać w taki sposób, że zaczęłyśmy spotykać się też poza nią. Koleżanka ma kilkuletnią córkę dla której będę musiała coś kupić.

Zakup fartuszka dla córki koleżanki

fartuszki dziecięceKoleżanka w pracy zawsze o niej bardzo dużo opowiada. Wiem, że często pomaga mamie w kuchni i bardzo lubi piec i gotować. Koleżanka twierdzi, że ona naprawdę ma talent do gotowania i często jakiś sos na przykład lepiej przygotuje czy doprawi niż ona. Dlatego też postanowiłam, że kupię jej coś związanego z gotowaniem właśnie. Szukałam w internecie tego typu rzeczy bo jednak tam jest najwięcej różnych pomysłów na tego typu prezenty. I znalazłam na jednej stronie fartuszki dziecięce, które według mnie były świetne. Można było wybrać taki fartuszek z imieniem dziecka. Ogólnie był ich spory wybór. do tego nie były to drogie rzeczy. Stwierdziłam więc, że zamówię coś takiego dla niej bo jest to w końcu coś co jest związane z jej pasją. Wybrałam według mnie najładniejszy fartuszek. Rzadko jestem zadowolona z tego gdy coś kupię tak jak z tego zakupu. Nie mogłam się doczekać przesyłki. Na szczęście moje zamówienie zostało bardzo szybko zrealizowane i już po paru dniach miałam fartuszek u siebie. Zapakowałam go w kolorowy papier dekoracyjny i poszłam do koleżanki. Od razu wręczyłam dziewczynce upominek. Była zachwycona tym moim prezentem. Od razu założyła na siebie fartuszek.

Widziałam, że autentycznie się niego cieszy. Koleżanka powiedziała mi, że nie mogłam kupić jej niczego lepszego. Podobno od tego momentu gdy tylko wchodzi do kuchni od razu go zakłada. Koleżanka mówiła mi, że jest bardzo prosty w czyszczeniu i dzięki niemu w końcu ubrania córki nie są brudne.

O autorze: Damian