Dobry lakier do podłogi

Moja siostra tańczyła od dziecka. W sumie z tego co pamiętam to praktycznie co weekend odbywały się jakieś turnieje na, które jeździła. Zresztą zawsze zdobywała miejsca na podium. Taniec to była jej pasja i całe życie. I przez długi czas robiła to zawodowo.

Lakier odporny na ścieranie

bona trafficJednak teraz gdy osiągnęła już chyba wszystko co mogła chciała zająć się czymś innym. To znaczy tancerka nie tańczy zawodowo jednak przez całe życie. I ona podjęła ostatnio taką decyzję, że kończy swoją karierę. miała sporo pieniędzy, za które postanowiła spełnić swoje marzenie. I otworzyła szkołę tańca. Pomagałam jej w tym całym przedsięwzięciu bo jak okazało się, nie było to to takie proste jak mogła przypuszczać. Potem gdy już została znaleziona sala pomagałam jej zrobić remont. Mój mąż się na tym zna. Podłoga musiała być wykonana z drewna najwyższej jakości. Oczywiście musiała być także pokryta lakierem, który będzie najlepszy. Mąż szukał takiego i pytał też o niego swoich kolegów, którzy także zajmowali się remontami. Okazało się, że najlepszy będzie bona traffic lakier. Jest on wyjątkowo odporny na ścieranie i w sumie przeznaczony do miejsc o natężonym ruchy. Czyli sala taneczna jak najbardziej się do tego nadaje. Nie kosztował też jakoś mocno dużo. Mąż powiedział, że malowanie  tym lakierem to była prawdziwa przyjemność bo bardzo łatwo się go rozprowadzało. W sumie lakier ten świetnie się sam poziomował także nawet gdyby mąż miał mniejsze doświadczenie w takich rzeczach to pewnie nie byłoby tego widać.

W każdym razie finalnie podłoga prezentowała się pięknie. Jeśli ktoś przychodził zapisać dziecko do szkoły tanecznej siostry to zwracał uwagę na to, że parkiet jest bardzo profesjonalny. Siostra pewnie za kilka lat będzie musiała podłogę odświeżyć tym lakierem ale to nie jest przecież żaden problem.

O autorze: Grzegorz