Dobre przyczepki rowerowe

Żeby przewozić dziecko w przyczepce rowerowej, rodzic nie potrzebuje żadnego pozwolenia. Możemy w nich wozić dzieci w wieku od niemowlęcia aż do około sześciu, siedmiu lat. Jest ona bezpieczna i komfortowa dla malucha i zapewnia mu mnóstwo wrażeń podczas przejażdżki.

Modele przyczepek Qeridoo

polecana przyczepka rowerowa qeridoo sportex 1W sklepach rowerowych i internetowych znajdziemy sporo modeli przyczepek dla dzieci, które posiadają przeróżne wyposażenie i wielkość. Możemy kupić przyczepkę przeznaczoną dla jednego, albo dla dwojga dzieci. Najlepsza jest polecana przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1, gdyż jest wielofunkcyjna, lekka i bezpieczna. Firma Qeridoo jest znana na polskim rynku od wielu lat i słynie z dobrych jakościowo produktów, które były wielokrotnie nagradzane za zastosowane w nich nowoczesne rozwiązania technologiczne.  Przyczepki rowerowe są często kupowane przez aktywnych, młodych rodziców, którzy chcą razem z dziećmi jeździć na długie przejażdżki po mieście i nie tylko. Przyczepka może być jednocześnie wózkiem do biegania i spacerowania, ponieważ posiada zamienne części umożliwiające przekształcenie jej do takiej postaci. Konstrukcja przyczepki została wykonana w taki sposób, aby w łatwo i szybko można było ją złożyć i rozłożyć. Poszycie stanowi średniej grubości materiał nieprzemakalny, który dodatkowo chroni malucha przed wiatrem i zimnem. Po bokach znajdują się dość duże otwory zakryte folią i specjalną siatką przeciw owadom. Dzięki nim do środka dociera dużo światła, a dzieci mają doskonałą widoczność z każdej strony.

Dzieci bardzo lubią poznawać świat razem z rodzicami, szczególnie jeżeli przy okazji mogą spędzić czas aktywnie. Perspektywa jaką mają zapewnioną z przyczepki Sportex 1 z pewnością sprawi, że będą w niebo wzięte i bardzo chętnie będą jeździć na przejażdżki z rodzicami.

O autorze: Bartek