Czym jest Dual System?

Stylistki paznokci, które zajmują się ich przedłużaniem, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że bez formy, która umożliwi przedłużenie paznokcia, cały zabieg będzie niemożliwy do wykonania. Na rynku możemy dostać różnorodne produkty, które mają nam umożliwić zrealizowanie trwałego, ale jednocześnie w pełni bezpiecznego przedłużenia paznokci przy pomocy żelu lub akrylu.

Kilka słów o Dual Forms

dual system formsKiedy zależy nam na tym, by przedłużanie paznokci było szybkie, a jednocześnie odpowiednio efektowne, warto zastosować odpowiednie szablony, które nam na to pozwolą. Jednymi z popularniejszych produktów tego typu jest Dual System Forms. Są to szablony wykonane z wysokiej jakości silikonu, które doskonale sprawdzają się zarówno w momencie, gdy chcemy dokonać przedłużenia paznokci przy pomocy akrylu, jak i w przypadku żelu. Co istotne, są to produkty wielokrotnego użytku, dzięki czemu okazują się najczęściej trafną decyzją zakupową i inwestycją, która przy odpowiedniej pielęgnacji może naprawdę długo charakteryzować się przydatnością. To co ważne, to fakt, iż są to produkty całkowicie bezpieczne. Ich stosowanie nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych, a ponadto zdecydowanie przyspiesza cały proces przedłużania paznokci, sprawiając jednocześnie, że jest to proces w pełni bezbolesny. Samo zastosowanie szablonów jest niezwykle łatwe, a styl działania jest dokładnie taki sam przy przedłużaniu silikonem i żelem.

Poszukując opisywanych powyżej szablonów do przedłużania paznokci, dobrym pomysłem może okazać się skorzystanie z bogatego asortymentu produktów do stylizacji paznokci, które dostępne są online. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę produktu, którego szukamy, by otrzymać przynajmniej kilka wyników, które okażą się nam pomocne podczas zakupu.

O autorze: Katarzyna Mikołowska