Czy możliwe jest bezbolesne usunięcie tatuaży?

Mój brat zawsze należał do tej grupy osób określanej mianej „lekkomyślnymi”. Dla nie liczyło się jedynie tu i teraz i niestety żyjąc zbyt dosłownie tym przekonaniem, zrobił sobie niemałą krzywdę, której żałował przez naprawdę długi czas.

Jak usunąć tatuaż?

usuwanie tatuażu łódźW tatuowaniu się nie ma nic złego i w dzisiejszych czasach nie kojarzy nam się ten typ ozdoby z więziennymi klimatami. Dzisiejsze tatuaże potrafią być prawdziwym dziełem sztuki. Oczywiście o ile przemyślimy nasz wzór i udamy się do profesjonalnego studia, a nie do kolegi… Mój brat niestety zachłyśnięty swoją miłością postanowił sobie któregoś dnia wytatuować imię ukochanej niekoniecznie w profesjonalnym studio. Nie dość, że tatuaż sam w sobie był szkaradny to i jego związek na tyle burzliwy, że w końcu brat poszedł po rozum do głowy i rozstał się z dziewczyną. Niestety, o ile miłość przeminęła o tyle pamiątką już nie. Z początku ratowałam brata najsilniejszymi podkładami do makijażu, jakie tylko znalazłam na rynku, jednak fizyczna praca sprawiała, że fluidy szybko spływały i tatuaż znów był widoczny. Pewnego dnia mój brat wyznał mi, że rozważa usuwanie tatuażu Łódź jest doskonałym miejscem w którym możemy zarówno profesjonalnie tatuaż wykonać, jak… i go usunąć. Z początku nie pochwalałam jego decyzji, ponieważ słyszałam plotki, że zabieg ten jest niesłychanie bolesny i nieprzyjemny, oraz zostawia za sobą równie paskudny ślad. Mój brat był jednak zdesperowany i umówił się na pierwszą sesję. Po powrocie do domu był naprawdę szczęśliwy, a ja szczerze zdziwiona. Opowiedział mi wówczas, że atmosfera była niesłychanie przyjemna i radosna, a zabieg nie bolał ani trochę oraz nie wywoływał najmniejszego dyskomfortu! Po kilku sesjach po tatuażu mojego brata nie była ani śladu. Żadnej skazy oraz czegokolwiek o czym mówiły plotki. Byłam naprawdę pod wrażeniem tak fachowej roboty specjalistów, którzy zajmują się w naszej pięknej Łodzi usuwaniem tatuażu.

Sama posiadam tatuaż na ręku i choć jest on znakomicie wykonany, tak niestety przeszkadza w znalezieni pracy. Jestem właśnie po pierwszej sesji jego usuwania i jedyne co mogę potwierdzić to słowa moje brata, natomiast już nigdy nie uwierzę w jakąkolwiek plotkę dotyczącą czegokolwiek!

O autorze: Cezary