Ciekawe filmy, które przynoszą zyski

Dzisiejsza rzeczywistość jest tak dynamiczna, że aby ciągle być na bieżąco trzeba cały czas śledzić najnowsze trendy. Najczęściej te zagraniczne, gdyż to one w znacznym stopniu stanowią o tym, co dzieje się na rynku u nas w kraju pod wieloma względami. Nie tylko chodzi tu o wątek ekonomiczny, ideowy, ale także marketingowy. Co ostatnio święci wielkie triumfy? Właśnie nasza bohaterka, czyli kreatywna produkcja filmowa.

Oryginalny pomysł wart każdych pieniędzy

kreatywna produkcja filmowaNazywam się Patrycja i działam w marketingu od ładnych paru lat. Dziedziną, którą zajmuje się mój zespół jest kreatywna produkcja filmowa. Nie chodzi o filmy pełnometrażowe, a o najwyżej kilkuminutowe reklamówki. Co rozumiemy poprzez pojęcie „kreatywna”? Jedyna w swoim rodzaju, nieszablonowa, oryginalna, taka która zaskakuje widza swoją przewrotnością, zastosowanymi rozwiązaniami, jednak zawsze zmierza do spójnego zakończenia, które podkreśla wartość wcześniej użytych zabiegów. Jest to praca dla ludzi,którzy maja milion pomysłów na minutę, są otwarci na świat oraz najnowsze nowinki ponieważ w przypadku tworzenia produkcji filmowych jest to rzeczywiście niezbędne. W końcu każdy chciałby oglądać nowe, ciekawe obrazy,a nie powtarzające się schematy reklam, które nudzą nas od wielu lat. My chcemy z tym skończyć.

Rzecz w tym, że nawet za tym najkrótszym obrazem kryje się wielogodzinna praca i wysiłek dużego zespołu ludzi, który najpierw musiał na dany pomysł wpaść, a następnie go zrealizować. Przecież w początkowym etapie sekcja copywriterów wymyśla slogany reklamowe, bądź krótkie scenariusze, następnie reżyser musi to wszystko przenieść na obraz, a do tego wszystkiego cała agencja w tym czasie szuka odpowiedniego miejsca i aktorów. Mała idea niosąca wielkie zobowiązania.

O autorze: Aleksandra