Byłam w hotelu z nowoczesnymi meblami

Ja to szczerze mówiąc nigdy jeszcze nie nocowałam w hotelu żadnym. Jakoś się nie złożyło. Kiedy o tym dowiedział się mój obecny chłopak to powiedział, że koniecznie musimy to zmienić i chce zabrać mnie na weekend do jakiegoś ekskluzywnego miejsca.

W hotelu były meble w nowoczesnym stylu

nowoczesne meble do hoteliUcieszyła mnie jego propozycja, bo przynajmniej będę mogła w końcu powiedzieć, że byłam w hotelu. Pojechaliśmy w piątek zaraz po pracy. Kiedy dojechaliśmy na miejsce to od razu bardzo mi się tam spodobało. Wszystkie meble były takie nowoczesne i wygodne. Chłopak widząc mój zachwyt powiedział, że to z jego firmy pochodzą takie nowoczesne meble do hoteli, a właściciel tego hotelu jest jego klientem. No tak, Bartek jest przedstawicielem i handluje meblami hotelowymi. Nie wiedziałam jednak, że zabierze mnie do takiego pięknego miejsca. Dostaliśmy dwuosobowy apartament, który był na prawdę szalenie wygodny. Wszędzie były nowoczesne szafki, a łóżko było ogromne i wygodne. Bartek zaplanował dla nas mnóstwo atrakcji, które oferował hotel i nie ukrywam, że na prawdę świetnie się bawiliśmy od samego początku. Codziennie rano dostawaliśmy śniadanie do pokoju, które było pyszne. Sama mogłam sobie wybrać co chcę zjeść. W hotelu bardzo mi się podobało i mogłabym tutaj spędzić więcej czasu, ale musieliśmy w niedzielę już wracać do domu. Bartek widział, że jestem bardzo zadowolona z pobytu i cieszył się, że mógł mi sprawić taką ogromną przyjemność. Jeszce tutaj na pewno wrócimy i to niebawem jak sądzę.

Po miesiącu wyjechałam do tego samego hotelu z koleżankami. Chwaliłam im się jak tam było pięknie i też chciały odwiedzić to miejsce. Powiedziały, że Bartek ma bardzo dobry gust a ja byłam zadowolona, że byłam w końcu w jakimś fajnym i nowoczesnym hotelu.

O autorze: Janek