torby ekologiczne z nadrukiem

Brata dziewczyna szyje torby ekologiczne

Mój brat Kornel poznał dziewczynę. Wczoraj pierwszy raz do nas przyszła na obiad. Brat spotyka się z nią już od kilku miesięcy. Moja mama już nie mogła się doczekać kiedy ja pozna. Brat sporo o niej opowiadał i o pracy, którą wykonuje. Widać było po nim, ze jest szczęśliwy.

Milena szyje torby ekologiczne

torby ekologiczne z nadrukiemCieszyliśmy się bo do tej pory miał różne przeżycia. Musze przyznać, ze Milena zrobiła na nas dobre wrażenie. Bardzo sympatyczna, miła i przyniosła dla nas prezent. My z mama się nawet tego nie spodziewałyśmy. Nic dla niej nie miałyśmy. Milena przyniosła nam torby bawełniane. Każda z nas dostała w innym kolorze i z innym nadrukiem. Ja bardziej młodzieżowym napisem mama dostała bardziej klasyczny wzór. Byłyśmy z mamą bardzo zaskoczone ale oczywiście torby bardzo nam się podobały. Eko torby są teraz modne i na pewno będziemy z nich korzystać. Brat mówił nam czym Milena się zajmuje i wiedziałyśmy, że dobrze sobie radzi z biznesem. Milena prowadzi firmę od dwóch lat. Ostatnio ma dużo zleceń i musi je wykonywać w terminie żeby nie stracić klientów. Producent toreb reklamowych dobrze sobie radzi na rynku pomimo swojego młodego wieku. Milena dużo nam opowiadała w trakcie obiadu o tym jak rozwija się jej firma i czemu zaczęła działaś w tym biznesie. Rzetelnie wykonywane torby ekologiczne z nadrukiem wysyła nawet do klientów za granica. Bawełniane torby z nadrukiem dobrze sprzedają się także w naszym kraju. Moja mama była pod ogromnym wrażeniem jej motywacji i działalności jeżeli chodzi o prace i firmę. Milena ma mnóstwo pomysłów i jak na tak młoda osobę to ma bardzo dobrze wszystko poukładane i zaplanowane.

Mama powiedziała bratu wieczorem, że cieszy się że poznała w końcu jego dziewczynę i powiedziała, ze bardzo im kibicuje. Tworzą piękną parę i trzymamy wszyscy za nich kciuki.

O autorze: Zenon