Zielona Góra: gdzie są sale do wynajęcia

 

Wiele z nas, bo to przeważnie kobiety zajmują się organizacją swoich wesel, planuje je latami. Oczywiście mamy w głowie jakieś wyobrażenia, chcemy koniecznie pewien rodzaj kwiatów i pewne wymarzone buty, i widzimy ten pięknie przystrojony samochód, zapominając o najważniejszym. Może tak się zdarzyć.

Przestronna sala do zabawy weselnej to konieczność

przestronne sale weselne w Zielonej GórzeMam na myśli sale weselne. Zazwyczaj myślimy, by ta sala była ładna, w naszej okolicy i wolna. Problem pojawia się wtedy, gdy wesele jest duże, a sala mała. Oczywiście, większość lokali nie będzie brała za to odpowiedzialności, bo to my mamy wiedzieć jaką chcemy przestrzeń wynająć. Ale z własnego i nie tylko własnego doświadczenia wiem, jak dużo dobrych emocji możemy stracić, przez brak przestronnej sali. Nikt z nas nie lubi tłumów i tłoku, a co dopiero, gdy w tym tłoku trzeba tańczyć lub niechcący wsadzamy komuś łokieć do talerza. Przecież są przestronne sale weselne w Zielonej Górze i wcale nie jest ich mało, i warto o tym pomyśleć. Szczególnie latem, gdy jest gorąco. Na moim weselu bawiło się ponad sto osób, a sala była na sto. Myślałam, że nikt tego nie odczuje. Nieprawda. Oczywiście moje wesele było udane i skuteczne, bo nadal jesteśmy z mężem i kochamy się bardzo, ale ja czuję pewien niedosyt, że wtedy nie zadbałam o bardziej przestronną salę. Nikt mi tego nie mówił, ale wiem co sama odczuwałam. A nasza satysfakcja jest przecież najważniejsza. To my, płacimy za te wesela i to my spełniamy nimi nasze marzenia. Warto wziąć pod uwagę wszystkie aspekty, nawet szczegóły sali.

Tym bardziej, jeśli pozwala na to czas. Jeśli z czasem jest troszkę gorzej, to trzeba liczyć, że wszystko i tak świetnie się ułoży. Bo koniec końców, prawda jest taka, że wesele to tylko dodatek, a najważniejsza jest nasza miłość dozgonna, którą ślubujemy przy świadkach. Jeśli jesteśmy szczęśliwi, to nic nie powinno nam tego zepsuć.

 

O autorze: Piotr