sprzedaż mieszkań

Zastanawiamy się z narzeczonym nad sprzedażą ładnych mieszkań

Witam, chciałabym się poradzić was dzisiaj w pewnej trudnej dla mnie kwestii. Od kilku miesięcy, razem z narzeczonym nosimy się z zamiarem, zmiany miejsca zamieszczania.

Sprzedaż ładnych mieszkań w Bydgoszczy jest opłacalna

sprzedaż mieszkań Do tej pory mieszkamy w wynajmowanej kawalerce w mieście Bydgoszcz, oczywiście jest to tanie mieszkanie, dlatego też udało nam się odłożyć całkiem sporą sumę pieniędzy. Po ślubie mamy nadzieję, że nasza rodzina zacznie się powiększać i stąd właśnie pojawił się nasz dylemat, dom, czy mieszkanie? Obydwoje z narzeczonym uwielbiamy Bydgoszcz, tutaj studiowaliśmy, tutaj się poznaliśmy, tu też mamy pracę. Jednak mimo wszystko wiemy, że miasto nie jest najlepszym środowiskiem dla rozwoju dziecka. Przejrzałam już chyba ze sto ofert, orientuje się już naprawdę we wszystkim, wystawiliśmy nawet z Markiem nasze działki rekreacyjne na sprzedaż, żeby jeszcze powiększyć nasz budżet. Jednak, to na nic, ponieważ nie potrafimy dokonać wyboru. Zastanawiałam się już nawet czy nie skorzystać z pomocy biura nieruchomości, jednak mój ukochany odwodzi mnie od tego pomysłu. Wszystkie mieszkania na sprzedaż, które oglądałam są naprawdę piękne. Z resztą ja zawsze myślałam o tym, że będę mieszkała w mieście, przyznam szczerzę, że troszkę boje się życia w domu, z dala od miasta i tak dalej. Swoją drogą wydaje mi się, że kupno mieszkania, to trochę lepsza inwestycja. Sprzedaż ładnych mieszkań bydgoszcz, to zawsze opłacalny interes, a wiadomo, że szybciej znajdzie się kupiec na mieszkanie niż na dom… A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Co wy byście wybrali, dom za miastem, czy piękne mieszkanie w centrum miasta?

Błagam was pomóżcie, bo ja naprawdę nie potrafię podjąć tej decyzji, podobnie z resztą jak mój ukochany. Czekamy z niecierpliwością na wasze opinię i pozdrawiamy was bardzo ciepło, cześć!!!

O autorze: Aleksandra