Zamówiłam budkę do sprzedaży warzyw i owoców

Mój chłopak jest rolnikiem. Ma sporo ziemi i własne warzywa i owoce. Namówiłam go na otworzenie stoiska w mieście, które jest niedaleko jego wsi i sprzedawanie zdrowych owoców i warzyw. jestem pewna, że będzie na nie dużo chętnych. W dzisiejszych czasach ludzie zwracają większą uwagę na to co kupują i jedzą.

Szukam producenta do zbudowania stoiska

producent zabudowa stoisk targowychZnalazłam producenta, który tworzy piękne zabudowy stoisk na rynki i targi. Postanowiłam do niego zadzwonić i podpytać o szczegóły. Na stronie firmowej było mnóstwo zdjęć więc widziałam jak takie stoiska mogą wyglądać. Producent zabudowa stoisk targowych przez telefon nie mógł mi przekazać konkretnej ceny za stoisko. Wszystko zależy od wielkości i wykorzystanych w trakcie budowy materiałów. Postanowiłam umówić się z nim na spotkanie biznesowe, żeby ustalić wszystkie szczegóły. Umówiliśmy się na konkretny model. Wiem już ile dana zabudowa będzie mnie kosztować. Wszystkie finanse muszę przedyskutować z moim chłopakiem, który będzie współwłaściciel budki. Ustaliliśmy, że koszty są do zaakceptowania i będzie nam się to opłacało. Nasza budka będzie stała obok marketu, w którym nie ma warzyw i owoców. Dzięki temu, że lokalizacja jest idealna będziemy mogli liczyć na większe zyski. Owoce i warzywa, które będzie można kupić w naszej budce są najwyższej jakości Nie są pryskane i będą sprowadzone ze sprawdzonego źródła. Producent zagwarantował wykonanie zabudowy do przyszłego tygodnia.

Postanowiliśmy przygotować ulotki, które rozdajemy klientom marketu. Muszą wiedzieć, że już wkrótce powstanie budka z najsmaczniejszymi i najzdrowszymi warzywami i owocami, które będzie można kupić w niskiej cenie. Już nie mogę się doczekać aż nasz biznes ruszy i będę obsługiwać naszych pierwszych klientów.

O autorze: Andrzejek