Zalety dekoracyjnych wieszaków

Bez względu na to czy mieszamy w dużym domu, czy może małym mieszkanku w bloku, warto zadbać o t, aby nasze rzeczy zawsze były na swoim miejscu. Chaos zawsze wprowadza nas w nieprzyjemny nastrój, a pomoc w utrzymaniu porządku może nas kosztować naprawdę grosze.

Urocze wieszaczki na ubrania

wieszak ludzik na ubraniaW utrzymaniu porządku przeważnie przeszkadza nam nadmiar naszych ubrań. Jak wiadomo, nie zawsze chce nam się za każdym razem składać wszystko w kostkę, toteż wiele osób posiada w swoim mieszkaniu jedno takie krzesło lub fotel na którym ląduje sterta naszych ciuchów. Może i dzięki temu rozwiązaniu łatwiej się do nich dostać, niemniej sprawiają one wrażenie, jakby w danym pomieszczeniu panował po prostu nieporządek. Często też zdarza się tak, że nasze szafy nie są w stanie pomieścić wszystkich ubrań, a zwyczajnie nie dysponujemy obecnie gotówką na tyle dużą, aby zakupić dodatkowe meble, lub też nie mamy na nie miejsca. Rozwiązaniem może okazać się wieszak ludzik na ubrania. Są to malutkie wieszaczki w kształcie ludzików które można w ciekawy sposób ze sobą dobierać i oczywiście zawieszać na ścianach. Kosztują naprawdę niewiele, a z pewnością pomogą nam z organizacją naszych ubrań. Zresztą nie tylko ich! Wieszaczki te wyglądają bardzo uniwersalnie i przeważnie występują w klasycznej czerni co oznacza, że pasują do każdego rodzaju pomieszczeń. Możemy zatem je zamocować zarówno na korytarzu, jak i w salonie, sypialni, łazience czy w kuchni.

W kuchni doskonale zdadzą swój egzamin jako wieszaki na ściereczki, czy inne kuchenne przybory, w łazience z kolei każdy członek rodzinny może mieć swojego ludzika na którym będzie wieszał swój ręcznik. Dzięki temu nie będziemy się zastanawiać który ręcznik należy do nas, a który np. do brata.  Te urocze wieszaczki doskonale także sprawdzają się w roli dekoracyjnej. 

O autorze: Dominika