Wygodne ubrania dla kobiet w ciąży

Ciąża to naprawdę piękny stan, jednak wiąże się też z mnóstwem skutków ubocznych jak na przykład mdłości czy fakt, że przybieramy na wadze i nasze ubrania przestają na nas pasować. Musimy wtedy zainwestować w specjalne, ciążowe ubrania, które nie będą nas w żaden sposób uciskały i w których będzie nam wygodnie: bo to jest właśnie najbardziej istotne.

Spódnice dla kobiet w ciąży

wygodna spódnica ciążowaKiedy dowiedziałam się, że moja starsza siostra jest w ciąży, bardzo się ucieszyłam, że zostanę ciocią. Obiecałam też, że będę pomagać siostrze jak tylko będę mogła. Przyznam, że i tak całkiem nieźle to znosiła, a przynajmniej tak mi się wydawało. Było jej czasami niedobrze albo bolał ją kręgosłup, ale przez to wszystko przechodziła z uśmiechem na twarzy. Z czasem jednak to, że siostra przybiera na wadze stało się bardzo widoczne i jej ubrania nie nadawały się już do noszenia, dlatego uznałam, że zrobię jej prezent i kupię jej jakiś ładny ciążowy ciuszek. Wiedziałam, że posiada już jakieś luźne bluzki czy sweterki, które kupił jej mąż, więc stwierdziłam, że ja kupię coś na dół. Szybko zdecydowałam, że będzie to wygodna spódnica ciążowa, bo w tym momencie będzie w niej raczej wygodniej niż w spodniach. Udało mi się znaleźć naprawdę ładną i stylową, w różne kolorowe wzroki, ale później natknęłam się jeszcze na niebieską i nie wiedziałam którą wybrać, dlatego wzięłam obie. Siostra była naprawdę zachwycona!

Warto jest dbać o wygodę ciężarnych kobiet, w końcu jeśli przyszła mama będzie się czuła dobrze, to dziecko na pewno będzie się dobrze rozwijało. Poza tym, w takiej spódnicy będzie nie tylko wygodnie, ale też modnie, zwłaszcza, że takie spódnice dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Ciąża nie oznacza przecież, że trzeba nosić byle jakie ciuchy!

O autorze: Karolina