Wspaniałe smaki tytoniów do sziszy

Niestety, ale większość z nas lubi prowadzić niezdrowy tryb życia. Napoje z ogromną dawką cukru, nadużywanie alkoholu czy palenie papierosów. Na szczęście istnieją zdrowsze alternatywy niektórych używek z którymi warto się zapoznać.

Przepyszne tytonie do fajek wodnych

tytoń do fajki wodnejO fajce wodnej z pewnością każdy słyszał. Kojarzą nam się one z egzotycznym Egiptem oraz tamtejszą kulturą. Jeszcze do niedawna taką sziszę można było zdobyć właśnie jedynie w takich miejscach na świecie, jednak za sprawą internetu oraz coraz prężniej funkcjonującej gospodarki w naszym kraju, dziś szisza jest dostępna nie tylko w wyspecjalizowanych sklepach z artykułami tytoniowymi, ale również w sklepach online oraz na różnych portalach aukcyjnych, zarówno tych polskich, jak i oczywiście zagranicznych. Zaletą sziszy jest oczywiście jej zdrowszy wpływ na nasz organizm, ponieważ większość substancji szkodzących naszemu zdrowiu są odprowadzane specjalną rurką do wody znajdującej się w dzbanie na którym opiera się całe działanie sziszy. Tytoń do fajki wodnej natomiast nie musi w smaku przypominać tytoniów palonych w standardowych papierosach. Pod tym względem mamy naprawdę szerokie pole do popisy i ogromną gamę smakowych tytoni. Dla osób lubujących się w ciężkich aromatach często poleca się zakup smaków pokroju kawowych, czekoladowych, waniliowych, czy kawowych. Natomiast smakosze orzeźwiających nut mogą liczyć na wspaniałe smaki i zapachy cytrusowe, jak np: jabłko, cytryna, malina, czy chociażby limonka. Często też możemy spotkać się z tytoniami miętowymi, albo połączoną miętą właśnie z jakimś owocem, co dodatkowo sprawia, że fajkę wodną pali się przyjemnie i nie „zamula” nas ona tak, jak standardowy papieros

Fajki wodne mają jeszcze jedną zaletę: większość z nich jest przepięknie zdobiona, toteż idealnie odnajdują się w roli ozdoby naszego mieszkania. Fajka jest świetna zarówno na leniwą niedzielę, jak i wszelkiego rodzaju imprezy i domówki. Na rynku możemy spotkać także małe fajki wodne, które dzięki swojej mobilności możemy zabrać np: na różnego rodzaju festiwale. 

O autorze: Dominika