Wesele zorganizowane w Opolu

Moja córka zdecydowała się wyjść za mąż za swojego narzeczonego Marka. Lubiłem i akceptowałem tego człowieka, dlatego zgodziłem się na ten ślub. Wziąłem również na siebie koszty związane z przygotowaniem wesela, żeby odciążyć ich finansowo a lista gości była dość obszerna. 

Najlepsza zabawa weselna w znanym hotelu 

wesela w OpoluDługo zastanawiałem się gdzie zorganizować wesele swojej córki, bo brałem pod uwagę wiele restauracji. Pytałem nawet znajomych o opinie i z tego co się dowiedziałem, to najlepsze były wesela w Opolu i tam właśnie zdecydowałem się zorganizować imprezę dla swojej córki. Należałem do ludzi majętnych i mogłem pozwolić sobie na zarezerwowanie sali w jednym ze znanych hoteli. Zanim jednak to zrobiłem to spotkałem się z córką i jej narzeczonym, żeby ich zapytać o zdanie. Może i ja płaciłem za całe wesele, ale w końcu oni także mieli coś do powiedzenia w tym temacie. Córka była zachwycona, że jej wesele odbędzie się w Opolu i dziękowała mi za ten pomysł. Zarezerwowałem więc salę w hotelu i razem z córką wybrałem menu. Z mojej strony miało być najwięcej gości i dlatego postanowiłem potrawy dopasować do upodobań członków mojej rodziny. Zdecydowałem się na klasyczne i polskie potrawy, ale nie zabrakło tez finezyjnych dań. Córka nie mogła doczekać się swojego wesela i była bardzo podekscytowany. Ja również, chociaż starałem się to ukryć. W końcu wydawałem za mąż swoje jedyne dziecko. Przed weselem pojawiłem się w hotelu, żeby sprawdzić czy wszystko było gotowe. 

To było wspaniałe wesele. Goście świetnie się bawili i każdy przeżył niezapomniane chwile. Córka miała piękną suknię, w której wyglądała jak księżniczka. Z dumą odprowadzałem ją do ołtarza, gdzie czekał już na nią Marek. Dobrze moja córka wybrała, tego byłem pewny.

O autorze: Andrzejek