Tanie i dokładne sprzątanie w mieszkaniu

Moja babcia mieszka we Wrocławiu. Ja już od dłuższego czasu mieszkam za granicą. Jednak mimo to staram się być u babci jak często tylko się da. Zawsze gdy jestem u niej to zawsze robię jej jakieś porządne zakupy a także sprzątam.

Dokładnie wysprzątane mieszkanie

sprzątanie mieszkań na święta we WrocławiuWiem, że babcia liczyła na mnie, że przyjadę do niej i posprzątam jej mieszkanie przed świętami. Jednak tym razem zobowiązania zawodowe sprawią, że nie będę mogła przyjechać tak jak zawsze jakiś czas przed świętami. Tylko dopiero w same święta. Jednak postanowiłam zrobić coś żeby babcia jednak miała bardzo dobrze wysprzątane mieszkanie na święta. Wiem, że we Wrocławiu są specjalne firmy, które sprzątają mieszkania. Szukałam takich firm w internecie i znalazłam jedną, która najbardziej mi się spodobała. A to dlatego bo właśnie podobno sprzątają też mieszkania osób starszych nie tylko od święta. Zadzwoniłam tam i okazało się, że sprzątanie mieszkań na święta we Wrocławiu jest jak najbardziej możliwe i wcale nie jest to duży koszt. Wiedziałam, że dla babci jest to ważne żeby w domu było czysto. Chodzi o to żeby były umyte okna, zmienione firanki i dobrze odkurzone. No może jeszcze w grę wchodzi umycie łazienki i umycie podłóg. Babcia ma małe mieszkanie także nie jest tam też tak dużo pracy. Pani, z którą rozmawiałam przez telefon powiedziała, że już następnego dnia może ktoś przyjść posprzątać u babci. Byłam naprawdę bardzo zadowolona. Babcia też się ucieszyła gdy jej o tym powiedziałam.

Następnego dnia po sprzątaniu rozmawiałam z babcią. Powiedziała mi, że ja zawsze jej dokładnie sprzątam ale ta pani sprawiła, że mieszkanie aż błyszczy.Babcia powiedziała, że jest pięknie i aż pachnie czystością. Także byłam zadowolona, że zdecydowałam się na tą firmę sprzątającą. Pewnie jeszcze nie raz skorzystam z tych usług.

O autorze: Piotr